Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Здолайте зимову хандру

Продукти для активного способу життя

Не дозвольте поганій погоді зіпсувати вам настрій! Підтримуйте своє тіло та розум у формі за допомогою фізичних вправ.

Усі ми знаємо, наскільки важливими є фізичні вправи, однак у сльотаву погоду бажання тренуватися на свіжому повітрі зникає. Узимку, коли дні короткі, а надворі холодно, таке небажання стає ще гострішим. Тож перш ніж увімкнути опалення й залізти під улюблену ковдру, чому б не долучитися до нового виду тренування, яке можна робити в приміщенні?

Є безліч вправ, які можна виконувати вдома, щоб підтримувати фізичну активність і досягти поставлених цілей.

Тренуйтеся з друзями

Якщо ви не любите тренуватися самі, чому б не вибрати командний вид спорту та грати разом із друзями або познайомитися з новими людьми? Спробуйте організувати в місцевому спортклубі регулярні тренування, щоб грати у футбол, волейбол або гандбол — це чудовий спосіб залишатися активними. Групові заняття — це також можливість зустріти нових людей.

Змагайтеся

Можливо, ви надаєте перевагу поєдинкам один-на-один, у яких вивільняєте своє прагнення до суперництва. Вивчати з кимось основи нового для вас виду спорту, разом здобувати перемоги та зрештою подружитися може бути дуже цікаво. Чому б не навчитися грати в бадмінтон зі своєю половинкою, кинути виклик другові в грі у сквош або зіграти з татом у настільний теніс?

Киньте виклик собі

Дехто полюбляє тренуватися наодинці: відчувати, як напружується кожен м’яз, і бачити результати. Якщо це про вас, спробуйте щось інтенсивне, наприклад танці, альпінізм або бокс. Уся ваша наполеглива праця влітку не має зійти нанівець лише тому, що надворі холодно!

Невеличка допомога від NUTRILITE

Під час сезону свят вам, мабуть, захотілося побалувати себе різними смаколиками, але регулярні вправи та пильна дієта допоможуть уникнути появи зайвих кілограмів. Продукти торгової марки NUTRILITE™, як-от NUTRILITE Батончики з високим вмістом протеїнів із підсолоджувачем* і Комплекс Омега-3, допоможуть вам поповнити організм поживними речовинами.

Вправи корисні не лише для тіла, а й для розуму. Вони допомагають покращити психічний стан, усуваючи наслідки стресу та допомагаючи віднайти внутрішній спокій. Якщо надворі зима й ви тривалий час не бачили сонця, це справді може допомогти!

Попіклуйтеся про своє тіло цього сезону, вибравши правильні вправи, щоб не втратити мотивацію й підняти настрій.

* NUTRILITE Батончики з високим вмістом протеїнів із підсолоджувачем будуть наявні у продажу на ринку України у лютому 2016 року.

Схожа інформація

Танці як шлях до стрункості

Продукти для коригування ваги

Далі

Приділіть увагу своїй імунній системі

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію