Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Підзарядіться XS Power Drink Енергетичним напоєм

Продукти для активного способу життя

Скуштуйте напій зі смаком пітахайї завдяки останній новинці в родині напоїв XS.

Готові до нового вибуху енергії від торгової марки XSTM Power Drink? Незабаром ми представимо екзотичну новинку нашої лінійки енергетичних напоїв — XS™ Power Drink Енергетичний напій із соком зі смаком пітахайї. На додаток до переваг вже наявних у продажу енергетичних напоїв, XS Power Drink Енергетичні напої із соком на 25% складаються з фруктового соку (відновленого з концентрованих фруктових соків) та вітаміну C. Вони слабогазовані, а отже пити їх можна протягом усього дня, навіть на сніданок!

Представник торгової марки XS Power Drink і професійний кайтсерфер Маріо Родвальд уже став фанатом нового напою.

«Енергетичний напій зі смаком пітахайї просто неперевершений. Іноді вранці мені потрібен енергетичний поштовх, тож я беру XS Power Drink Енергетичний напій із соком, щоб бути першим на воді та зберегти цю енергію протягом дня».

Маріо Родвальд, кайтсерфер

Що таке пітахайя?

© Stocksy / Marija Savic

Пітахайя, також відомий як «фрукт дракона», — це плід рослини сімейства кактусових під назвою «гілоцереус». Ці запашні кактуси, що розцвітають уночі, родом із Центральної Америки, але їх також вирощують у країнах Південно-Східної Азії, де вони стали дуже популярними.

Фрукт сам по собі дуже красивий: під яскравою рожево-зеленою оболонкою ховається ніжна світла м’якоть (дехто каже що на смак пітахайя нагадує диню або грушу) зі схожою на ківі текстурою, заповнена дрібним і хрустким їстівним насінням.

Спокушайте смаком і продавайте

Ваші клієнти коли-небудь куштували пітахайю? Якщо ні, спробуйте такий підхід: знайдіть кілька «фруктів дракона» (дедалі більше їх з’являється в супермаркетах), налийте трохи XS Power Drink Енергетичного напою із соком зі смаком пітахайї в склянку з льодом і під час наступної зустрічі з клієнтами влаштуйте дегустацію. Запропонуйте гостям спробувати цей чудовий фрукт, а також новий XS Power Drink Енергетичний напій із соком.

Також дозвольте продукту сказати своє слово, коли ви займаєтеся звичними справами. Візьміть напій із собою як джерело вітамінів і кофеїну для себе та ще один для друга або подруги. Жодних сумнівів, що незвичайний, але приємний смак і яскрава упаковка справлять потрібне враження. Тож будьте готові відповісти на запитання стосовно того, що це таке і де ви знайшли такий своєрідний напій. Розповідайте, діліться, насолоджуйтесь — і, можливо, навіть продайте кілька баночок!

Продукт надійде в продаж у серпні.

Схожа інформація

Зануртеся в сезон свят з XS Power Drink

Продукти для активного способу життя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію