Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© stocksy /Marko Milanovic

Вибух смаку та джерело натхнення

Продукти для активного способу життя

Новий XS™ Power Drink Orange Kumquat Blast Енергетичний напій зі смаком апельсина та кумквата допоможе знайти нові ідеї

Робота над бізнес-проектами, зйомка відео, створення веб-сайтів або просто будь-яка активна професійна діяльність вимагає сфокусованості та витривалості. Новий XS™ Power Drink Orange Kumquat Blast Енергетичний напій зі смаком апельсина та кумквата поєднує смак апельсина — один із найпопулярніших у Європі — з ноткою екзотичного кумквата. Поява у продажу нового напою супроводжується потужною кампанією, у якій він позиціонується не лише як продукт для активного способу життя, а й як рішення для молодих фахівців творчих професій.

Кампанія «Приголомшливий апельсин» пов’язує свободу, успіх і самореалізацію в бізнесі з торговою маркою XS. Енергія нового продукту вводить у бізнес нову демографічну групу «Активні молоді фахівці». Ця категорія споживачів звертає увагу на унікальні торгові марки, які відповідають їхнім життєвим інтересам.

Джерело енергії


Творчі молоді люди віддані своїй роботі, натхненно працюють у складних творчих середовищах і зосереджено перетворюють свої ідеї на реальність. XS Power Drink Orange Kumquat Blast Енергетичний напій зі смаком апельсина та кумквата приваблює цей сегмент споживачів вмістом вітамінів, яскравими кольорами та стимулюючим ефектом. Люди з творчим мисленням шукають натхнення: вони мріють почати власну справу в Кремнієвій долині й насолоджуватися заходами сонця на пляжі «Laguna Beach» в Каліфорнії — там, де народилися XS Power Drink Енергетичні напої та де відбуваються різноманітні художні фестивалі й інші заходи, на яких збираються митці з усього світу.

Ідеальний освіжаючий напій

© GettyImages

Що таке кумкват? Цей фрукт схожий на маленький апельсин, його їдять цілим, не розділюючи на дольки. Він має освіжаючий смак, солодкий ззовні та терпкуватий усередині. Поєднання апельсина й кумквата смакує навіть краще, ніж кожен із двох фруктів окремо, тому для підтримки нового напою ми стровили кампанію «Дивовижний апельсин».

Схожа інформація

Підзарядіться XS Power Drink Енергетичним напоєм

Продукти для активного способу життя

Далі

Почніть свій день зі смаком манго

Продукти для активного способу життя

Далі

Зануртеся в сезон свят з XS Power Drink

Продукти для активного способу життя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію