Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© ©Shutterstock

Потужний заряд позитивної енергії

Продукти для активного способу життя

Влаштуйте гучну новорічну вечірку та розширте свій бізнес

Кайтсерфінг, паркур, пляжний волейбол — це лише одні з багатьох літніх і яскравих асоціацій, пов’язаних з енергетичними напоями XS™ Power Drink. Саме тому взимку продаж цих напоїв може зменшитись, однак цього можна уникнути. Ці напої підійдуть і тим, хто обожнює відриватися на вечірках або продовжує активно займатися спортом узимку. Пам’ятайте, що кожна пляшка XS наповнена шаленим зарядом бадьорості та позитиву, який зробить кожну вечірку незабутньою!

Смак вечірки

Кожна баночка напою XS Power Drink має яскравий колір, який відповідає його смаку. Саме тому ряди та піраміди з різнокольорових банок будуть чудово виглядати на вашій вечірці. Поєднайте їх із декоративними елементами та аксесуарами відповідних кольорів, створивши неповторний інтер’єр для вашої вечірки. Кожен захоче сфотографуватися на цьому фоні та поділитися знімком у соцмережах.

Якщо ви ще не знаєте, що подавати на вечірці, напої XS Power Drink чудово підійдуть для коктейлів! Розставте яскраві кошики з екзотичними фруктами, які представляють ці напої. Також можна подати канапе й інші закуски, які створять приємний контраст із фруктовим смаком напоїв.

Зігрівають навіть узимку

Якщо на вашій вечірці не всі знають одне одного, з банкою XS набагато легше почати розмову.

  1. Яскраві кольори банок: хіба не вони заряджають цю кімнату енергією?

  2. Інгредієнти: напої XS — це чудова альтернатива енергетичним напоям, адже вони без цукру та містять вітаміни групи B, які надають заряд енергії. А ви б хотіли спробувати баночку?

  3. Екзотичні смаки: а ви знаєте, що таке кумкват? Ви коли-небудь куштували пітахайю?

  4. Коктейлі: здогадайтесь, що в цьому коктейлі! Хочете розповім рецепт?

  5. Посланці бренду: хочете стати такими, як вони? Якою буде ваша наступна пригода? Екстремальні види спорту, тренування на витривалість, заряд адреналіну, танці всю ніч? XS допоможе вам досягти своєї цілі!

Розповідайте про напої XS

Безсумнівно, ви вже розповіли про майбутню вечірку в соціальних мережах, аби привернути до неї увагу. Подібним чином діліться в соцмережах своїми враженнями від XS і майбутніми пригодами.

  1. Публікуйте найкращі фотографії з вечірки, а потім заохочуйте учасників коментувати та ставити «лайки»!

  2. Розкажіть про свій улюблений рецепт коктейлю з XS Power Drink і запропонуйте вашим друзям зробити те ж саме.

  3. Запропонуйте вашим новим друзям-любителям XS поділитися власним відчуттям пригод і майбутніми планами.

Схожа інформація

Підзарядіться XS Power Drink Енергетичним напоєм

Продукти для активного способу життя

Далі

Приплив адреналіну з XS!

Новини та події

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію