Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Бути у формі до літа

Продукти для активного способу життя

Наш експерт ділиться новим підходом до підтримки фізичної форми

Літо вже не за горами, і багато хто з нас поставив собі за мету бути у формі до літа. Багато людей вже зараз мріють про пляж і купальники. Експерт Amway Йоган Хагман, спеціаліст із фітнесу та практикуючий дієтолог, пояснює: «Класична дієта передбачає зниження споживання енергії настільки, щоб людина на дієті не була здатна ні на що інше».

Не потрібно мучити себе голодом, щоб стати стрункими. Йоган каже: «Безумовно, щоб жиру в організмі було менше, потрібно витрачати енергію, і замість традиційної дієти варто збільшити навантаження в тренажерному залі. На кінцевий результат впливатиме тільки правильний підбір фізичних вправ».

Харчуйтеся правильно

Коли ви приходите в тренажерний зал, дуже важливо мати достатньо енергії для якісного тренування.

Йоган впевнений: «Якщо не використовувати правильні джерела енергії, вправи не будуть ефективними, а саме заняття стане важким, болісним і нудним».

В асортимент XSTM Sports Nutrition входить продукція, яка допоможе вам протягом усього тренування і зарядить енергією на кожному етапі заняття, щоб досягти найкращих результатів.

Йоган пропонує своїм клієнтам такі ж вправи й режим харчування, яких дотримується сам.

  1. Вживайте напій XS Pre-Workout Drink Потрійний енергетичний комплекс за 15–30 хвилин до початку тренування. Це суміш поживних речовин, що із самого початку забезпечить повну готовність до заняття.

  2. Під час тренування регулярно пийте маленькими ковтками XS Напій з електролітами. Йоган розповідає: «З власного досвіду можу сказати, що постійно виштовхувати себе із зони комфорту - це схоже на чаклунство. Як усі ми знаємо, зростання відбувається поза зоною комфорту».

  3. Дайте організму те, що необхідно для належного відновлення – високоякісне джерело білка. Саме таким джерелом є XS Гідролізований протеїн молочної сироватки.

    І вже на цьому етапі ми починаємо готувати себе до наступного тренування. Йоган запевняє: «Якщо ви дотримуватиметеся цих простих, але важливих кроків, я впевнений, що дуже швидко ви досягнете довгоочікуваного результату».

Схожа інформація

Смак активного життя

Здоров'я

Далі

Почніть свій день зі смаком манго

Продукти для активного способу життя

Далі

Підзарядіться XS Power Drink Енергетичним напоєм

Продукти для активного способу життя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію