Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© ©iStock

Насмільтеся бути не схожими на інших

Продукти для активного способу життя

Живіть на повній швидкості завдяки заряду енергії без кофеїну

Уявіть собі: ви в поході з родиною або ловите хвилі з друзями-серфінгістами, але рівень вашої енергії якось знижується. Отже, як можна підживити свою витривалість удень або вночі?

Своєчасна альтернатива

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Будьте одними з перших, хто перевірить нову формулу від XS ™ Juiced Power Drink Green Apple Blast Соковмісного напою зі смаком зеленого яблука.

Енергійна команда, що стоїть за створенням бренду XS™, наважується бути не схожою на інших і бажає, аби ви також насолодились цим відчуттям. Найновіший смак XS™ Juiced Power Drink — це смак зеленого яблука. Це зовсім інший напій XS, тому що він не містить кофеїну й таурину, має натуральний ароматизатор і надає вам ефективну підтримку. Його основу складають:

  1. 25 % фруктового соку;

    чотири вітаміни групи B та вітамін C;

  2. спеціальна суміш екстракту баобаба, акаї та вишні ацероли.

Нова формула також містить вітамін E, який допомагає захистити тіло та шкіру від оксидативного стресу.

Це відмінне джерело тривалої енергії для членів усієї родини віком від 12 років. Батьки з радістю дадуть своїм дітям низькокалорійний напій, що не містить цукру, і тому є здоровою альтернативою газованим напоям! Стильне і модне зображення продукту робить його популярним і серед підлітків.

Не забудьте взяти кілька банок у свою наступну подорож — і насмільтеся бути іншими кожного дня!

Схожа інформація

Смак активного життя

Здоров'я

Далі

Бути у формі до літа

Продукти для активного способу життя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію