Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Підготовка до початку інтенсивного тренування

Продукти для активного способу життя

Олівера Цаєлач, консультант із харчування в італійській філії компанії Amway, пояснює, чому правильне джерело енергії важливе для початку вашого наступного тренування

Наскільки важлива енергія?

Підтримання чудової фізичної форми, вироблення достатньої кількості енергії для життєвих сил за допомогою тренувань або початок нової фітнес-програми — усе це зводиться до енергетичного балансу. Ви повинні зіставити загальну кількість споживаної енергії з тією енергією, яку витрачаєте під час тренування. Мене часто запитують: «Як? Як правильно вибрати джерело живлення з відповідними поживними речовинами, щоб досягти цього балансу й підвищити ефективність моєї роботи?»

Це складне запитання, оскільки загалом дуже важко отримати правильний тип енергії для тренування лише з їжі. Вам майже завжди потрібно щось додаткове.

Консультант із харчування в італійській філії компанії Amway Олівера Цаєлач брала участь у створенні лінійки продуктів XS

Правильний підсилювач енергії

XS™ Pre-Workout Drink Потрійний енергетичний комплекс для вживання перед інтенсивним тренуванням — ідеальне джерело енергії для початку будь-якого тренування. Секрет полягає в його унікальній формулі, яка містить інгредієнти, що надають енергію для інтенсивної активності та забезпечують максимальну ефективність.

Амінокислоти з розгалуженими ланцюгами — ключ до успіху цього продукту — є важливою складовою, тому що організм не може виділити їх з інших амінокислот, і вони повинні потрапляти з їжею або добавками. Для спортсменів дієтичні добавки корисні, тому що вільна форма амінокислот із розгалуженими ланцюгами оминає печінку й тканини кишечника та потрапляє одразу в кровотік.

Креатин надає м’язам швидкої енергії та є важливою молекулою, яка будує АТФ — головне джерело енергії для клітин. Якщо додається комплекс вітамінів групи B (B1, B2, B3, B6, B9 та B12), потужна суміш потрійної енергії забезпечує негайне вироблення енергії.

Отже, як це працює?

Ще одне нелегке запитання. Споживаючи перед інтенсивним тренуваннямXS™ Pre-Workout Drink Потрійний енергетичний комплекс, ви не тільки підвищуєте здатність організму спалювати жир, збільшуючи доступний енергетичний ресурс, а й також запобігаєте загальній утомі. Дослідження свідчать, що справжнім обмежувальним чинником є те, що мозок каже вам: «Більше не можу».

Крім того, напій має безліч інших переваг, таких як запобігання атрофії м’язової тканини, прискорення одужання, зниження болісності у м’язах як у тренованих, так і нетренованих людей, що робить його ідеальним для початку нового тренувального режиму.

Для чого потрібна підготовка перед інтенсивним тренуванням?

Планування — це все! Споживаючи своєчасно напій для вживання перед інтенсивним тренуванням, ви можете покращити результати, досягнуті під час важкого тренування. Для отримання найліпших результатів я завжди рекомендую вживати XS™ Pre-Workout Drink Потрійний енергетичний комплекс за 30–40 хвилин перед тренуванням, щоб забезпечити будівельний матеріал для синтезу білка, а також джерело енергії на час тренування. Це легко. Просто розчиніть один пакетик XS™ Pre-Workout Drink Потрійного енергетичного комплексу для вживання перед інтенсивним тренуванням у 300–500 мл води, перемішайте та насолоджуйтеся підйомом сил!

Схожа інформація

Розкрийте свій потенціал на повну!

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію