Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Вибухова сила яблука

Продукти для активного способу життя

Холодної зими додайте до улюбленого напою зігріваючих спецій

Яскраві та кольорові, Енергетичні напої XS™ Power Drinks ідеально підходять для молодих, активних клієнтів! Неймовірні фруктові смаки без додавання цукру стануть природною прикрасою на будь-якій події, від ділової зустрічі до вечірки в колі рідних і друзів.

Продукт, який нещодавно поповнив лінійку, XS™Juiced Power Drink Green Apple Blast Соковмісний напій зі смаком зеленого яблука містить чотири вітаміни групи В і вітамін С, що поповнюють запаси сил, а також вітамін Е, що забезпечує захист від оксидативного стресу.

Соковмісний напій зі смаком зеленого яблука містить щонайменше 25% фруктового соку, а поєднання таких інгредієнтів, як баобаб, асаї та вишня ацерола, додають особливого смаку.

Візьміть кілька банок XS™ Juiced Power Drink Green Apple Blast Соковмісного напою зі смаком зеленого яблука на наступну зустріч із клієнтом. Це фантастичний спосіб розтопити лід і спрямувати розмову в потрібне русло! Прихопіть із собою ще кілька інгредієнтів – зігріваючий імбир, корицю чи гвоздику, свіжу м’яту чи фрукти – і приготуйте неймовірний коктейль, наприклад, Вогняно-яблучну шипучку за нашим рецептом, що ідеально підходить для морозної зимової пори.

Вогняно-яблучна шипучка

Завантажити цей рецепт у форматі PDF / ePub

Пийте напій без добавок або в складі пряного зимового коктейлю – як-от цей зі свіжим коренем імбиру.

А як щодо пуншу із XS™ Juiced Power Drink Green Apple Blast Соковмісного напою зі смаком зеленого яблука?

Інгредієнти й інструкції ті ж, що й раніше, та XS™ Juiced Power Drink Green Apple Blast Соковмісний напій зі смаком зеленого яблука потрібно спершу вилити в чашу та підігріти, а вже потім додавати інші складники. Тепла шипучка заворожує – і точно сподобається вашим клієнтам!

Проявіть творчість і соціальну активність

А як ви дивитесь на те, щоб фотографувати процес приготування своїх коктейлів – чи навіть записувати відео* про те, як їх готувати?

Розміщуйте свої амбітні спроби на сторінці XS Europe Instagram або надсилайте їх у приватному повідомленні у XS Europe Facebook, щоб фанати XS з усього світу надихалися вашими ідеями. Розважайтеся – і смачного!

#xspowerdrink

#xscocktails

* Перегляньте останні Стандарти цифрових комунікацій

Схожа інформація

Почніть свій день зі смаком манго

Продукти для активного способу життя

Далі

Живи на повну

Продукти для активного способу життя

Далі

Підзарядіться XS Power Drink Енергетичним напоєм

Продукти для активного способу життя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію