Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© stocksy.com

Нехай пригода триває!

Продукти для активного способу життя

Ваш потужний низькокалорійний компаньйон у розвагах

Плануєте подорож у гори – пішу мандрівку із прекрасними краєвидами? Не можете дочекатися, коли зловите хвилю під час наступного відпочинку на морі? Якою б не була майбутня пригода, ви, без сумніву, хочете насолодитися нею у правильній компанії. У нас гарна новина! Із чудовими інгредієнтами, зокрема чотирма природними рослинними концентратами та потужним вітаміном С, новинка XS™ Родіола Плюс є низькокалорійною щоденною дієтичною добавкою, створеною для активних шукачів пригод!

Потужні інгредієнти

Неймовірна нова дієтична добавка XS містить чотири природні рослинні концентрати:

  1. родіолу, схвалену NUTRILITE™ – лікарську рослину, зібрану екологічним способом у віддалених районах Сибірської Арктики;

  2. зелений чай – екстракт, який забезпечує 75 мг природного кофеїну в кожній порції;

  3. листя шпинату – вирощене та зібране в період оптимальної зрілості на фермі Nutrilite Ель-Петакаль у Мексиці;

  4. вишню ацеролу – багате джерело вітаміну С, вирощену екологічним способом на фермі Nutrilite Фазенда Нутріорганіка у Бразилії.

Одна таблетка - багато переваг

Кожна таблетка дієтичної добавки XS Родіола Плюс містить 30 мг вітаміну С із зібраних екологічним способом вишень ацерола для підтримки нормального виділення енергії в процесі метаболізму та хорошого психологічного стану, а також 75 мг природного кофеїну з екстракту зеленого чаю для заряду додатковою енергією. Чого ви не знайдете у формулі, то це штучних ароматизаторів, барвників і консервантів.

Приймайте щодня до двох таблеток  XS Родіоли Плюс за 15-60 хвилин до запланованих фізичних вправ, щоб отримати максимальну користь від активного способу життя. Вміст кофеїну в таблетках сприяє бадьорому початку дня або дарує заряд енергії до вечора.

Схожа інформація

Підвищіть потенціал свого тренування

Продукти для активного способу життя

Далі

Бути у формі до літа

Продукти для активного способу життя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію