Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Життя вишневе

Продукти для активного способу життя

Застереження: може спричинити вибух захоплення!

Весна вже тут, і чудовий новий світ розваг на свіжому повітрі вже чекає на вас. Спробуєте щось нове? Улюблений вид спорту, довгі дні в компанії добрих друзів – відчуйте смак літа з новинкою лінійки XS Power Drink – Енергетичним напоєм зі смаком вишневої коли (Black Cherry Cola Blast).

Відкрийте зручну баночку кольору стиглої вишні, спеціально розроблену для цього смаку з лімітованого випуску, і зробіть перший ковток справжнього літа. Спробуйте смачні, солодкі вишні з бульбашками коли та відчуйте особливий вибух захоплення XS, який насичує енергією ваш активний спосіб життя. Якщо життя – це миска вишень, ось де воно починається!

Підвищіть свою ефективність і насолоджуйтесь життям на повну

Завжди хотіли спробувати скелелазіння чи паркур або поплавати річкою на каяку? Не відкладайте на потім! Підживіть свої амбіції, перевірте свої можливості та завжди залишайтеся сфокусованими на своїй меті.

XS Power Drink Black Cherry Cola Blast Енергетичний напій зі смаком вишневої коли із сумішшю чотирьох вітамінів групи В, кофеїном і таурином підтримує ваш активний спосіб життя. Це низькокалорійний напій, що не містить цукру, тому не спричинить падіння рівня цукру в крові – до того ж він неймовірно смачний!

Суміш вітамінів групи В забезпечує нормальне виділення енергії в процесі метаболізму, щоб ви не втрачали темп, коли відчуєте втому. Пантотенова кислота (вітамін В5) у складі допоможе вам залишатися свіжими та бадьорими, підтримуючи нормальну діяльність нервової системи під час перевірки ваших максимальних можливостей.

© Getty Images

Тому цієї весни беріть друзів, баночки Енергетичного напою зі смаком вишневої коли і насолоджуйтеся вибухом літнього захоплення!

Схожа інформація

Підзарядіться XS Power Drink Енергетичним напоєм

Продукти для активного способу життя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію