Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

7 способів регулярно тренуватися

Продукти для активного способу життя

Зберігайте фізичну форму й мотивацію за допомогою цих порад від фітнес-тренерів і експертів.

Працюючи для себе, ви розумієте важливість визначення цілей, правильного керування часом і набуття корисних звичок. Те саме стосується й фізичних вправ. Застосувавши цей спосіб мислення до своїх тренувань, ви зможете досягти поставлених цілей. Прислухайтеся до цих порад від фітнес-тренерів і експертів із продуктивності.

1. Змініть своє ставлення

Якщо вважати, що фізичні вправи — це рутинний обов’язок, ви не захочете їх виконувати. Навпаки, ставтеся до них позитивно, як до свого усвідомленого вибору й бажання щось зробити.

2. Уявіть собі результати

У книзі 7 навичок високоефективних людей Стівен Р. Кові однією з навичок називає мислене уявлення. Коли вам наступного разу забракне мотивації, спробуйте побачити себе задоволеними й енергійними після активних фізичних вправ. Або уявіть, як ви перетинаєте фінішну лінію марафону чи елегантно та струнко виглядаєте в новому вбранні.

3. Підготуйтеся

Не залишайте все на останній момент. Заздалегідь приготуйте спортивний костюм, інвентар, пляшку води і протеїновий батончик, продумайте комплекс вправ, щоб можна було в будь-який момент почати займатися.

4. Зробіть позначку в календарі

Складіть графік своїх тренувань і ставтеся до них, як до робочої наради. Написавши графік на папері або внісши його в телефон, вам стане важче шукати виправдання (наприклад, що ви надто втомлені або не маєте часу), щоб пропустити тренування.

5. Перетворіть це на звичку

Як кажуть деякі тренери, якщо перетворити тренування на звичку , воно стане такою ж повсякденною справою, як чищення зубів. Тому варто починати з малого — дуже коротких і простих фізичних вправ, щоб вам хотілося виконували їх. Щойно це перетвориться на звичку, комплекс вправ можна ускладнити.

6. Тренуйтеся у групі

Безліч фітнес-тренерів і тренажерних залів зараз транслюють свої тренування в Zoom, Skype і соціальних мережах. Тренуючись з іншими людьми онлайн, ви не дозволите собі здатися на півдорозі або взагалі вийти з гри. Дехто вважає, що це також допомагає підходити більш відповідально до занять спортом.

7. Пробачайте собі

Якщо ви дозволили собі зайве або пропустили кілька тренувань, не картайте себе, адже ви звичайна людина. Замість того, щоб відчувати провину, ненавидіти себе або думати, що ви ніколи не досягнете досконалої фізичної форми, пробачте собі та привітайте з теперішніми досягненнями.

Ще більше корисної інформації та порад шукайте на сторінці Amway, разом вдома .

Схожа інформація

Танці як шлях до стрункості

Продукти для коригування ваги

Далі
© iStockphoto

Веселі вправи для всієї сім’ї

Продукти для активного способу життя

Далі
© stocksy.com

Міні-тренування і чудові результатами

Продукти для коригування ваги

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію