Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Сила, яка відчиняє двері

Продукти для активного способу життя

Отримайте користь від сили необхідних мінералів.

Ви постійно зайняті та ведете активний стиль життя? Ваші покупці завжди в дорозі? Спробуйте Amway Мінерали в пакетиках-стіках самі та розкажіть про їх переваги потенційним клієнтам. Мінерали в пакетиках-стіках відчиняють двері у світ чудових продуктів Amway. Дозвольте мінералам із магнієм і цинком у пакетиках-чтіках підтримувати вас, коли ви перебуваєте в дорозі.

Ваша щоденна підтримка

Мінерали в пакетиках-стіках — найкращий супутник для людини з активним способом життя. Вони забезпечують щоденну дозу важливих мінералів.

Цинк відповідає за нормальне функціонування імунної системи й забезпечення доброго стану шкіри, волосся та нігтів. Наші мінерали у пакетиках-стіках із цинком, які мають терпкий аромат лимона та апельсина, особливо корисні, якщо ви:

  1. маєте напружений щоденний графік;

  2. переживаєте надмірну кількість стресів.


Працюєте ви, займаєтеся спортом або відпочиваєте — у будь якому разі, магній забезпечує нормальне функціонування м’язів, а також запобігає відчуттю втоми. Мінерали в пакетиках-стіках із магнієм, які мають аромат лимона, особливо корисні, якщо ви постійно:

  1. маєте періоди високих навантажень / щоденних стресів;

  2. ведете активний спосіб життя.

Зацікавлення нових клієнтів

Використовуйте Мінерали в пакетиках-стіках, щоб зацікавити нових клієнтів!


Пам’ятайте, що збалансована дієта та здоровий спосіб життя дуже важливі, аби залишатися в оптимальній фізичній формі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію