Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Будьте в найкращій формі

Вітаміни та дієтичні добавки

Відкрийте для себе основи здорового способу життя та переваги дієтичних добавок NUTRILITE.

Здоров’я безцінне. Без нього неможливо жити насиченим, успішним життям. Так само, як ви будуєте бізнес на міцному підґрунті, важливо дотримуватися деяких простих правил, що допоможуть виробити та підтримувати здоровий спосіб життя. У Nutrilite ці правила називають «чотирма основоположними принципами міцного здоров’я».

1) Збалансована здорова дієта

Намагайтеся їсти свіжі сезонні фрукти й овочі. Надавайте перевагу пісному м’ясу та пийте багато води. Уникайте солодощів і страв, смажених у великій кількості олії, оскільки вони мають низьку поживну цінність. Не хвилюйтеся — здорове харчування не означає, що вам потрібно повністю відмовитися від усіх улюблених страв! Ваша довготермінова ціль — почуватися добре, мати більше енергії та зменшити ризики захворювань.

2) Фізичні вправи

Фізична активність не лише покращує настрій і підвищує впевненість у собі, а й допомагає контролювати вагу та сприяє схудненню. Щоб бути в хорошій фізичній формі, не обов’язково приділяти спорту багато часу. Просто будьте активнішими впродовж дня. Для початку відмовтеся від ліфту на користь сходів і вирушайте на наступну зустріч пішки.

3) Здоровий сон

Здоровий нічний сон дуже важливий: він покращує самопочуття, позитивно впливає на роботу серця, вагу та загальне ставлення до життя. Намагайтеся виробити в собі певні «сонні» звички: не засиджуйтеся допізна й щодня лягайте спати приблизно в один і той самий час. Те саме стосується й прокидання, навіть у вихідні.

4) Налаштованість на позитив

Позитивне мислення — невід’ємна складова хорошого здоров’я. Будьте позитивними. Вирішуйте проблеми в міру їх виникнення й не забувайте звертатися по допомогу, коли вона вам потрібна. Практикуйте здорові методи розслаблення та зменшення стресу.

Переваги дієтичних добавок

Ведучи інтенсивний спосіб життя часом важко поживно харчуватися. Саме тому ми розробили вітаміни та дієтичні добавки NUTRILITE.

Дієтичні добавки NUTRILITE — чудове рішення для зайнятих людей. Вони забезпечують організм поживними речовини, потрібними для його належного функціонування. Доступний широкий асортимент продуктів NUTRILITE, за допомогою яких ви зможете залишатися в оптимальній формі.

Огляд вітамінів і дієтичних добавок NUTRILITE
Мультивітаміни: NUTRILITE Дейлі та NUTRILITETM DOUBLE XTM забезпечують збалансоване харчування. Приймайте NUTRILITE Дейлі, щоб підтримувати в організмі належний рівень поживних речовин. NUTRILITE DOUBLE X — це дієтична добавка з удосконаленою формулою, розробленою для ситуацій, коли ваш організм потребує більше поживних речовин, ніж зазвичай.
Омега-3: незамінні жирні кислоти Омега-3 забезпечують належне функціонування організму: 250 мг ДГК щодня (приблизно дві порції риби на тиждень) покращує зір і роботу мозку. Дієтична добавка з концентрованого риб’ячого жиру — зручний спосіб отримувати ці незамінні жирні кислоти, оскільки організм не виробляє їх самостійно.
Білок: білок потрібен для нарощування та підтримки м’язової маси, а також нормального стану кісток. Організм не відкладає зайвий білок, тому його потрібно вживати щодня в достатніх дозах для правильної роботи організму. NUTRILITE Протеїновий порошок містить білок рослинного походження, отриманий із сої, пшениці та гороху у формі порошку.
Клітковина: клітковина дуже важлива для здоров’я. Багато людей не вживають денної рекомендованої норми клітковини (25–30 г). NUTRILITE Порошкова клітковина — це спеціальна суміш із трьох розчинних видів клітковини, отриманої природнім шляхом із рослинних джерел, яка дає змогу в зручний спосіб отримувати додаткову клітковину. Її можна додавати в їжу та напої.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію