Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Зміцніть свою імунну систему

Вітаміни та дієтичні добавки

У цій статті ви дізнаєтеся, як вітамін С допомагає протистояти застуді та грипу взимку.

Хочемо ми цього чи ні, а зима вже не за горами. Зі зниженням температури дуже важливо підтримувати імунітет на високому рівні. Щоб не застудитись і не захворіти грипом, слід вживати відповідних заходів, наприклад тепло вдягатись і часто мити руки.

Однак найкращий захист від хвороб — це збалансоване харчування. Хоча швидкий ритм життя часто не дає змоги правильно харчуватися, на щастя, ви можете легко й без зайвих зусиль заповнити цей пробіл, вживаючи вітаміни та дієтичні добавки.

Уже протягом 80 років команда NUTRILITETM використовує передові наукові методи, щоб отримувати найкраще від природи та створювати вітаміни та дієтичні добавки для покращення здоров’я людей. Саме тому NUTRILITE — це бренд №1 у світі з продажу вітамінів і дієтичних добавок*.


Зміцніть свій імунітет і збільште обсяг продажу

Щоб мати сильний імунітет, організм потребує вітаміну С. Однак через свою здатність розчинятись у воді весь незасвоєний вітамін С виводиться з організму. Тому для підтримки належного рівня вітаміну С його потрібно вживати щодня.

Завдяки NUTRILITE Вітаміну С Плюс робити це дуже легко.

Однієї таблетки достатньо: не потрібно вживати таблетки кілька разів на день.

Тривала дія: повільне та стале виділення вітаміну забезпечує його неперервне надходження в організм упродовж восьми годин і дає змогу мінімізувати втрати, пов’язані з вживанням вітаміну С у великих дозах. Окрім того, таблетки Вітамін С Плюс не пошкоджують стінки шлунка.

Рослинні поживні речовини: до складу входять концентрати вишні ацерола, грейпфрута, королівського мандарина та лимона.

Зараз найкраща пора радити клієнтам придбати NUTRILITE Вітамін С Плюс. Дбаючи про зміцнення імунітету своїх клієнтів, не забудьте й про свій.* Джерело: Euromonitor International Limited; Вітаміни та дієтичні добавки, обсяг світового роздрібного продажу, 2013.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію