Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Сила вітаміну В

Вітаміни та дієтичні добавки

Поповніть запаси енергії за допомогою NUTRILITE.

У святкову пору, коли відбувається безліч вечірок, а на столах великий вибір смачних, проте таких калорійних страв, нелегко дотримуватися здорового способу життя. Насправді до кінця січня в організмі можуть суттєво знизитися запаси енергії, унаслідок ми можемо почуватися й виглядати стомленими.

Запасіться вітаміном В

Вітаміни групи В відіграють значну роль у підтриманні життєво важливих функцій організму та сприяють хорошому самопочуттю. Яйця, печінка, крупи, злаки й овочі багаті на вітамін В, який відповідає за належний стан нервової системи та м’язових тканин, а також допомагає засвоювати поживні речовини й отримувати енергію з їжі. Люди, які стежать за своїм харчуванням, отримують достатньо вітаміну В. А для тих, хто провадить дуже активне життя й не має багато часу готувати поживні страви вдома, ми підготували альтернативне рішення — NUTRILITETM Вітамін В Комплекс.
Кожна таблетка NUTRILITE Вітамін В Комплексу містить достатню кількість цього вітаміну. Вітаміни В1, В2, В3 та В12 допомагають перетворювати їжу на глюкозу, яка постачає організм енергією, а вітаміни В1, В2, В3, В6 і В12 сприяють нормальному функціонуванню нервової системи. Вітаміни групи В також допомагають організму засвоювати білки, жири та вуглеводи.

80 років успіху в галузі харчових добавок

Цього року торгова марка NUTRILITE святкує своє 80-річчя. Упродовж усього цього часу ми виготовляємо різноманітні дієтичні добавки для здорового способу життя, поєднуючи наукові здобутки з природними корисними властивостями рослин. Нелегко правильно харчуватися щодня й іноді бувають моменти, коли нам справді потрібні дієтичні добавки для заповнення прогалин у раціоні. Майже 100 років тому засновник торгової марки Nutrilite, доктор Карл Рейнборґ, працюючи на Далекому Сході, виявив потужні поживні властивості рослин (фітопоживні речовини).
Ще в 1934 році він почав розробляти й продавати мультивітамінні та мультимінеральні добавки. Сьогодні команда цього провідного бренда налічує понад 150 науковців, дослідників і спеціалістів, які спрямовують свої зусилля на розробку й покращення таких продуктів.
Nutrilite — торгова марка №1 у світі з продажу вітамінів і дієтичних добавок*, що застосовує власні екологічні методи сільського господарства.


*Джерело: Euromonitor International Limited: www.euromonitor.com/amway-claims

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію