Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Рішення на цілий рік

Вітаміни та дієтичні добавки

Забезпечте своє тіло необхідною кількістю кальцію, магнію та вітаміну D з дієтичною добавкою NUTRILITE.

Хоча NUTRILITETM Кальцій Магній вітамін D плюс можна вживати протягом цілого року, особливо цінна ця дієтична добавка в останні місяці зими, коли потрібно поповнювати запаси кальцію та магнію в організмі.

Приємне підживлення

Для підвищення щільності наших кісток за допомогою дієт і фізичних вправ найкраще підходить період від 18 до 30 років. Хоча наші кістки й усе тіло продовжують розвиватися протягом усього життя, кісткова маса з віком може знижуватися, особливо в жінок.

Небезпека полягає в тому, що якщо організм не отримує достатньої кількості кальцію, він «витягатиме» його природним способом із кісток, щоб живити серце та м’язи. Це в деяких випадках може підвищити ризик виникнення остеопорозу. Крім того, оскільки з часом будова кісток змінюється, дуже важливо підтримувати необхідний рівень кальцію, щоб кістки та зуби залишалися здоровими й міцними. Основна функція NUTRILITE Кальцій Магній вітамін D плюс — підвищувати рівень такого важливого елементу для нашого організму, як кальцій. Організм потребує кальцій, щоб підтримувати здоровий стан кісток і зубів, а також для скорочення м’язів. Магній, який входить до складу таблеток, також сприяє нормальному функціонуванню м’язів.

Заповнення нестачі

Тут вступає в дію вітамін D: він сприяє абсорбції мінерального кальцію та допомагає підтримувати належний рівень кальцію в крові, кістках і зубах. Відомо, що деякі продукти містять багато вітаміну D, особливо жирна риба та яйця, однак іноді ми все одно отримуємо їх у недостатній кількості. Аналогічно, хоч сонце і є природним джерелом життєво необхідного вітаміну D, з NUTRILITE Кальцій Магній вітамін D плюс ви зможете отримувати достатньо цього вітаміну в ті пори року, коли сонця не так багато.

Торгова марка NUTRILITE має успіх уже 80 років. І на сьогодні NUTRILITE Кальцій Магній вітамін D плюс — це найкраще рішення для підтримання необхідного рівня кальцію, магнію та вітаміну D в організмі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію