Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Природний імунітет

Вітаміни та дієтичні добавки

Допоможіть захисним системам вашого організму цієї весни.

Весна! Нарешті природа тішить нас чудовою погодою і довгими днями. Однак весна — це також сезон алергій, тому не всі можуть повністю насолодитися нею.

Імунітет людей, схильних до алергії, реагує на алергени як на вірусну інфекцію, тому в них з’являються симптоми простуди. Алергічна реакція може тривати місяцями.

Правильно харчуйтеся, спіть і рухайтеся

Чи можна посилити імунітет, щоб він по-іншому реагував на алергени? Про складність реакції імунної системи багато чого невідомо, але очевидно, що спосіб життя відіграє свою роль. Здоровий спосіб життя може стати надійною першою лінією вашого захисту.

  1. Висипайтеся

  1. Робіть хоча б коротку зарядку кожного дня

  1. Киньте палити або принаймні паліть менше

  1. Вживайте алкоголь помірно

  1. Харчуйтеся збалансовано, включіть у свій раціон багато овочів, фруктів і цільнозернових продуктів

Правильно підібрані дієтичні добавки

Збалансоване харчування має складатися з усіх необхідних вашому організму корисних речовин. Щоб компенсувати будь-які нестачі, додайте до раціону часник і вітамін В.


*NUTRILITE™ — торгова марка №1 у світі з продажу вітамінів і дієтичних добавок. (Джерело: Euromonitor International Limited; світові обсяги роздрібного продажу вітамінів і дієтичних добавок за даними альянсу GBN із розподілом за відсотками, 2013 р.)

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію