Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Збалансоване харчування

Вітаміни та дієтичні добавки

Корисна дієта передбачає споживання різноманітних овочів і фруктів.

Якщо ви вважаєте, що тільки виграєте, зменшивши споживання напівфабрикатів і віддаючи перевагу овочам і фруктам, ви маєте рацію!

Дослідницька група, очолювана вченими з Університету ім. Тафтса та Кембриджського університету , повідомила на початку цього року, що всесвітнє споживання натрію, холестерину, м’ясних напівфабрикатів і напоїв із вмістом цукру вже перевищило споживання більш корисної їжі. Відповідно до рекомендацій* Всесвітньої організації охорони здоров’я щодня потрібно вживати від п’яти до дев’яти порцій фруктів і овочів. 75% відсотків населення не дотримується цієї норми, і те, що вони їдять, — це зовсім не те, що їм потрібно.**

Дуже важливо піклуватися про свій організм, включаючи у свій раціон різноманітні та корисні продукти, фрукти та овочі. На відміну від напівфабрикатів, свіжі продукти містять багато клітковини, поживних речовин, вітамінів і мінералів. Горіхи, чай, зернові, бобові, фрукти та овочі є цінним джерелом рослинних поживних речовин.

Роль дієтичних добавок у харчуванні

В ідеалі у ваш раціон мають входити всі потрібні організму поживні речовини. Проте залежно від обставин споживання додаткових мультивітамінних і мультимінеральних добавок може компенсувати нестачу поживних елементів. Це надійна й перевірена основа збалансованого раціону.

NUTRILITETM Дейлі (1) пропонує основний набір поживних речовин, рослинних концентратів і екстрактів у вигляді таблеток для щоденного прийому. Жувальні таблетки NUTRILITETM Мультивітамін (4) стануть зручною та смачною альтернативою для тих, кому важко ковтати пігулки або більше подобаються жувальні добавки.

Спробуйте NUTRILITETM DOUBLE X™ (2) для максимальної підтримки. Удосконалена формула цього засобу містить концентрати й екстракти 23 рослин і була розроблена для ситуацій, коли ваш організм потребує більше поживних речовин, ніж зазвичай. Місячна норма таблеток зберігається в контейнері, що має три окремі відділення для мультивітамінів, мультимінералів і фітопротеїнів. Компанія Amway також продає змінні упаковки вітамінів. (3)

Харчові добавки не можуть замінити збалансовану дієту, але вони допомагають забезпечити організм необхідними поживними речовинами протягом усього року.


*Всесвітня організація охорони здоров’я/Продовольчо-сільськогосподарська організація ООН. Дієта, харчування та запобігання хронічним захворюванням — звіт женевського експертного консультування Продовольчо-сільськогосподарської організації та Всесвітньої організації охорони здоров’я, Всесвітня організація охорони здоров’я, 2003 р. (серія технічних доповідей №916)


**Холл Дж. Н., Мур С., Харпер С. Б., Линч Дж. В. Різноманітність у споживанні фруктів і овочів у світі. — Am J Prev Med., 2009. — 36(5):402-409.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію