Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Секрети успішного контролю ваги

Вітаміни та дієтичні добавки

Літо вже тут! Контролюйте вагу за допомогою дієтичних добавок bodykey від NUTRILITE.

Літній сезон — це нескінченні пікніки, довгий післяобідній відпочинок і солодкі напої. Тож скинути зайві кілограми може бути важко. Люди витрачають шалені гроші, щоб схуднути, але часто марно. Причини можуть бути різними: чудернацькі дієти, неправильні фізичні вправи, недосконалі програми тощо. Не дивно, що дехто не витримує та опускає руки.

Індивідуальний підхід

Добавки bodykey від NUTRILITETM створені для вас і тільки для вас, тому вони справді варті уваги. Під час їх розробки Інститут здоров’я Nutrilite і компанія Amway співпрацювали з цілою командою дослідників, дієтологів та інструкторів з оздоровлення. Результатом цих зусиль стала серія продуктів, які легко адаптувати до індивідуального способу життя. Тому з bodykeyTM ви можете контролювати свою вагу й фізичну форму у звичному для себе режимі.

Ефективніший контроль ваги

Щоб допомогти собі наблизитися до бажаної ваги, додайте до свого щоденного раціону дієтичні добавки bodykey від NUTRILITE. Блокатор жирів на основі повністю натурального клітковинного екстракту кактуса опунції мінімізує засвоєння жирів. Дослідження Amway показали, що за один прийом їжі може бути заблоковано до 27% жирів.

У людей із підвищеною чутливістю до вуглеводів Карб Блокер блокує до двох третин вуглеводного вмісту будь-якої звичайної порції їжі з енергетичною цінністю 600 калорій. При цьому він не позбавляє організм життєво необхідних вітамінів, мінералів і органічних волокон. Цей продукт створено на основі повністю натурального клітковинного екстракту білої квасолі.

«Результати останніх досліджень підтвердили, що набір і втрату ваги більше не можна розглядати як просте співвідношення між отриманими та витраченими калоріями», — каже доктор Рене Рот-Еранг, директор європейського відділу технологічних розробок. Дослідження науковців Amway показали, що поєднання блокаторів із низькокалорійною дієтою та оптимальним об’ємом фізичних навантажень допомагає контролювати вагу значно ефективніше.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію