Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Дієтичні добавки для жінок

Вітаміни та дієтичні добавки

Піклуйтеся про здоров’я, приймаючи сонячні ванни.

Літо прийшло! Більшість жінок із нетерпінням чекають на той час, коли нарешті можна вдягнути купальник і отримати порцію сонячного світла, під дією якого шкіра набуває природної краси. Окрім того, сонячні ванни сприяють засвоєнню вітаміна D, також відомого як «вітамін сонця». Він є надзвичайно важливим для кісток і зубів. Хоча сонце не створює вітамін D, воно трансформує той, який є у шкірі людини, в активну форму.

Усе добре в міру

Не зловживайте сонячними ваннами. Тривале перебування на сонці має негативні побічні ефекти. Ультрафіолетове світло може бути шкідливим. Під впливом сонця шкіра поступово втрачає вологу й необхідні жири, стає сухою, схильною до лущення та передчасного утворення зморщок. Найбільше ультрафіолету потрапляє на Землю, коли сонце займає найвище положення над горизонтом, тобто між 10:00 та 16:00. Тож, щоб уникнути негативних наслідків, краще в цей час перебувати в тіні.

Одним зі способів протидії негативному впливу сонячного світла є дотримання збалансованої дієти та щоденне вживання достатньої кількості рідини. Окрім цього, можна включити до звичайного раціону спеціальні дієтичні продукти Amway. Їх було створено для жінок, але вони допоможуть підтримати здоров’я і чоловікам.

Спробуйте ці продукти

NUTRILITETM Біотин C плюс містить біотин і вітамін C.

NUTRILITE Залізо плюс забезпечує організм залізом із двох різних джерел, а також фолієвою кислотою.

NUTRILITE Примула плюс містить олію примули, профілактичні властивості якої не поступаються вітаміну C.

Доповніть гарний настрій від сяючого вигляду відчуттям здоров’я. Вживаючи продукти bodykeyTM від NUTRILITE, як-от батончики, коктейлі та супи, ви виглядатимете й почуватиметеся якнайкраще.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію