Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Харчуйтеся просто

Вітаміни та дієтичні добавки

Дуже часто напружений графік життя змушує нас жертвувати часом на їжу. Пропонуємо вам простий спосіб поповнювати свій раціон харчування.

Прийняти душ, почистити зуби, одягнутися, зробити зачіску, зібрати сумочку, знайти ключі та … вибігти з дому. Якщо це нагадує ваш звичний ранок, то ви така не одна. За нашого швидкого ритму життя майже не залишається часу на сніданок, а особливо на здоровий збалансований сніданок, який забезпечить енергією на весь день.

Допомога від природи

Навіть якщо ви дуже поспішаєте, обов’язково знайдіть час на поживний сніданок, інакше цілий день страждатимете через втому та стрес NUTRILITE™ Протеїновий порошок на рослинній основі — це джерело протеїнів лише рослинного походження, що виробляється із сої, пшениці та гороху. Просто посипте вашу їжу відміряною дозою порошку або додайте її в молоко чи інші напої. Протеїновий порошок на рослинній основі не має смаку, а тому не вплине на смакові якості вашої їжі. При цьому він містить збалансовану кількість дев’яти важливих амінокислот.

Оскільки організм не накопичує протеїни, людина повинна споживати його щоденно. Протеїни містяться в таких продуктах як, наприклад, нежирне м’ясо, риба, яйця, молоко та соя. Вони підтримують життєво важливі функції організму. Дорослі потребують 45–75 грам протеїнів щодня. Протеїновий порошок на рослинній основі не має штучних барвників, ароматизаторів і консервантів. 10 грамів порошку містить 8 грамів природних і майже повністю знежирених протеїнів.

Простота використання

Поповнити добову потребу в протеїнах дуже легко та швидко. Просто додайте одну мірну ложку до вашого напою один раз (або кілька разів) на день і ретельно розмішайте чи збовтайте в закритій посудині близько хвилини. Також ним можна посипати кашу, суп або салат. У поєднанні зі збалансованим харчуванням і здоровим способом життя додаткові протеїни дозволяють підтримувати відповідну м’язову масу, а також запобігати втомі й атрофії м’язів. Більш того, Протеїновий порошок на рослинній основі має нижчий вміст холестерину, ніж традиційно багаті білками продукти, як-от сир, яйця та незбиране молоко.
Ви можете вести дуже активний спосіб життя, коли бракує часу, щоб поїсти, або просто не любити м’ясо, однак все одно отримувати достатньо протеїнів. А також усі ми повинні стежити за рівнем холестерину та жирів у нашій їжі. У всіх цих випадках вам допоможе Протеїновий порошок на рослинній основі — просте й чудове рішення. Розпочніть день правильно, щоб отримати максимум задоволення від життя.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію