Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Приділіть увагу своїй імунній системі

Вітаміни та дієтичні добавки

Для активного способу життя потрібні правильне харчування й підтримка водного балансу організму.

Будьте відверті із собою: чи не раз через щоденні клопоти ви забували про хоча б маленький відпочинок і потребу випити склянку води? Або необхідність поповнити свої сили калорійною їжею до або після важкого тренування? Після тривалого й насиченого подіями дня часто буває складно відновити щодобову норму споживання фруктів, овочів і води.

Але прикрі факти говорять самі за себе. Близько 75% населення планети не споживають рекомендовану добову норму овочів і фруктів, що призводить до дефіциту поживних речовин в організмі.* Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує п’ять разів на день споживати фрукти й овочі (близько 400 г).**

Крім того, людина має випивати вісім – десять склянок води на день (хоча оптимальна норма рідини, потрібна для належної роботи організму, залежить від ваги, зросту та умов життя людини).

Особливого занепокоєння викликає можливий вплив дефіциту поживних речовин і рідини на імунну систему людини. Серед короткострокових наслідків варто згадати про головний біль, млявість і втрату уваги. То як же можна поєднати активний спосіб життя та потребу підтримувати загальне самопочуття в найкращій формі?

На допомогу приходять дієтичні добавки

Вживання дієтичних добавок — один із варіантів виходу. В ідеалі ми повинні отримувати всю добову норму поживних речовин із їжею, однак це не завжди можливо. NUTRILITE™ пропонує цілу низку дієтичних добавок, які допоможуть усунути дефіцит поживних речовин у вашому раціоні.

Зміцнюйте вашу імунну систему за допомогою дієтичних добавок. Торгова марка NUTRILITE пропонує широкий вибір продуктів, що містять рекомендовані поживні речовини. Їх можна запивати водою, завдяки чому ви поповнюєте водний баланс свого організму та добовий раціон поживних речовин. І вам не потрібно змінювати свій стиль життя!

Для усунення дефіциту вітаміну С в раціоні використовуйте NUTRILITE Вітамін С плюс. Він сприяє нормальному утворенню колагену в шкірі, а також захисту клітин від окислювального стресу. Вітамін С підвищує рівень антиоксидантів, зміцнює природні захисні функції вашого організму й захищає імунну систему.

NUTRILITE Мультивітамін, жувальні таблетки сприяє гарному самопочуттю та забезпечує організм життєво важливими вітамінами й мінералами. Їх можуть вживати як дорослі, так і діти. До складу таблеток входять вітамін C, залізо й цинк, які сприяють нормальній роботі імунної системи.


* Hall JN, Moore S, Harper SB, Lynch JW. (**Холл Дж. Н., Мур С., Харпер С. Б., Лінч Дж. В.) Global variability in fruit and vegetable consumption. (Різноманітність у споживанні фруктів і овочів у світі.) Am J Prev Med. 2009; 36(5):402–409.


** Всесвітня організація охорони здоров’я/Продовольча та сільськогосподарська організація ООН. Diet, Nutrition, and the Prevention of Chronic Diseases (Дієта, харчування та запобігання хронічним захворюванням): спільний звіт експертів ФАО/ВООЗ, Женева, Всесвітня організація охорони здоров’я, 2003 (серія технічних звітів №916).

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію