Новини та події

Усе так просто!

Вітаміни та дієтичні добавки

Зазвичай придбану в магазині зелень важко довго зберігати, щоб регулярно використовувати для приготування їжі. То чому б не вирощувати її вдома?

Свіжа зелень надає стравам натурального аромату та смаку, а також приносить значну користь, адже дозволяє зменшити споживання солі завдяки додаванню до їжі натуральних приправ, насичує організм вітамінами й діє як потужний антиоксидант і протизапальний засіб.

Для вирощування зелені не потрібно багато місця або спеціальних навичок — насіння (або розсаду) і ґрунт можна знайти в найближчому спеціалізованому магазині. Такі рослини, як базилік, орегано, чебрець, розмарин і м’ята, додадуть свій аромат до кожної з ваших страв.

Висаджування та вирощування

Розташуйте свій «зелений город» на кухні або десь неподалік, щоб сонячні промені потрапляли на рослини принаймні шість годин на день. Вибирайте горщики, у яких достатньо місця для розростання коренів і порівняно великі дренажні отвори. Заповніть горщики ґрунтом на три чверті (не ущільнюйте ґрунт) і полийте водою (але небагато).

Вийміть розсаду з упаковки й обережно розпушіть ґрунт біля коренів, щоб не пошкодити їх. Покладіть розсаду на ґрунт у горщиках і додайте згори достатньо землі, щоб прикрити корені. Обережно розрівняйте землю та полийте рослини (але небагато). Пам’ятайте, що надмірне поливання — одна з основних причин загибелі рослин.

Збір урожаю та догляд

Урожай зелені можна збирати за 4–6 тижнів після висаджування. Зрізайте стільки, скільки потрібно, але не більше 1/3 рослини за раз. Збирайте врожай досить часто, щоб рослина не почала цвісти, адже тоді її енергія буде спрямована на цвітіння, а не на продукування листя, яке вам потрібне.

Якщо рослина починає цвісти, зірвіть квітки та зріжте приблизно третину стебел. Рослини добре ростуть, якщо їх регулярно обрізати. Якщо трави ростуть надто швидко, зрізайте стільки, скільки потрібно, і зберігайте зрізані частини в холодильнику або висушуйте. Зелень можна подрібнити й покласти в контейнер для приготування кубиків льоду, залити водою та заморозити. Або висушити, зв’язавши в пучки та підвісивши (стеблом униз) на кілька днів, чи зробити трав’яне масло.

А поки зелень росте…

Хочете щодня насолоджуватися ароматом свіжих трав, поки ваш «зелений город» ще не виріс? Зробіть собі чашку ароматного bodykeyTM Трав’яного чаю. Це смачний низькокалорійний чай із лемонграсом, листям зеленого чаю та кропиви.

Схожа інформація

Бути гостинним тепер просто

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Зміцніть свій імунітет

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Їжте те, що достигло

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію