Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Результати дослідження: багато людей не отримують достатньо вітаміну D

Вітаміни та дієтичні добавки

Наприклад, 50–80% людей у Німеччині страждають від дефіциту вітаміну D.

Вітамін D виконує цілу низку важливих функцій в організмі. Зокрема, він відповідає за підтримання нормального стану кісток і зубів. Окрім того, він важливий для належного функціонування імунної системи й відіграє центральну роль у метаболізмі кальцію.

Результати нещодавнього дослідження, у ході якого визначався рівень споживання вітаміну D серед 6995 осіб у Німеччині, такі: багато людей не отримують достатньо вітаміну D. Ці висновки підтверджують результати інших досліджень, що проводилися раніше в Німеччині та інших країнах Європи.

За даними аналізу, проведеного Інститутом імені Роберта Коха спільно з Університетським госпіталем Еппендорфа*, у 50–80% учасників дослідження виявили сильну нестачу вітаміну D в крові залежно від пори року.

Вітамін D в основному утворюється в шкірі під впливом сонячного проміння або надходить з їжею — через що він і отримав своє прізвисько «сонячного вітаміну». У зв’язку з цим дефіцит вітаміну D особливо відчутний у «темні» пори року або в широтах, куди потрапляє мало сонячного проміння. Вітамін D міститься лише в деяких категоріях продуктів, зокрема в жирній рибі та яєчному жовтку. У дещо меншій кількості його також можна знайти в маслі та молоці.

Оскільки так багато людей страждають від нестачі вітаміну D в крові, у пригоді стануть дієтичні добавки. Для підтримання належного рівня вітаміну D в крові підійдуть такі продукти NUTRILITE™: NUTRILITE Кальцій Магній вітамін D плюс, NUTRILITE DOUBLE X та NUTRILITE Дейлі.

*Джерела:

Rabenberg et al. BMC Public Health (2015) 15:641, «Рівень вживання вітаміну D серед дорослих у Німеччині» — результати отримані на основі Німецького дослідження здоров’я дорослих шляхом інтерв’ю та обстежень (DEGS1)

Андреас Хан «Дієтичні добавки», Штутгарт, 2006 р.

Схожа інформація

Дієтичні добавки для жінок

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Харчуйтеся просто

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Збалансоване харчування

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію