Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Дослідження підтверджує позитивний ефект кислот Омега-3

Вітаміни та дієтичні добавки

Компанія Amway підтримує нове дослідження користі жирних кислот Омега-3 в щоденному раціоні.

Досліджується здатність кислот Омега-3 ЕПК та ДГК на основі морських інгредієнтів зменшувати фактори ризику, які безпосередньо впливають на серцево-судинні захворювання. Компанія Amway була частиною консорціуму, що підтримував систематичну оцінку 18 випадкових контрольованих випробувань на наявність взаємозв’язку між виникненням серцево-судинних захворювань і споживанням кислот Омега-3 ЕПК та ДГК*.

Oмега-3 — клас поліненасичених жирних кислот, які містяться в морських продуктах, як-от рибі, зокрема лососі. У дещо меншій кількості вегетаріанці також можуть їх знайти в насінні льону, насінні шавлії та олії каноли.

Два типи жирних кислот Омега-3 — ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) та докозагексаєнова кислота (ДГК) — були широко досліджені в галузі дієтичних добавок. Зокрема, ЕПК та ДГК Омега-3 є одними з найбільш досліджуваних інгредієнтів у продуктах харчування через їхні переваги для здоров’я споживачів.

Нещодавно опубліковане дослідження* підтверджує, що споживання 1 г кислот Омега-3 ЕПК та ДГК позитивно впливає на скорочення факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Ось чому оптимальна дієта є важливою для підтримки здоров’я. Дієтичні добавки не можуть замінити різноманітне та збалансоване харчування, однак допомагають оптимізувати щоденний раціон.

Серцево-судинні захворювання — це сукупність хвороб серця та його коронарних судин. Сюди належать ішемічна хвороба серця та цереброваскулярні захворювання. Попередні дослідження показали, що ризик розвитку серцево-судинних захворювань тісно пов’язаний із багатьма факторами, як-от вік, стать, спосіб життя та генетична схильність.

NUTRILITE™ Комплекс Омега-3 пропонує концентроване джерело жирних кислот Омега-3, в тому числі ЕПК та ДГК, які відіграють важливу роль у належній роботі серця.

*К. Шанахан. Економія витрат на дієтичні добавки Омега-3 в Європейському Союзі, Фрост і Салліван, квітень 2016 р.

Схожа інформація

Брак вітаміну D

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Секрети успішного контролю ваги

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Збалансоване харчування

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію