Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Вітаміни й мінерали в зручній упаковці

Вітаміни та дієтичні добавки

Напій для підтримання імунітуту Phyto2GO створений з думкою про ваш насичений стиль життя — його зручно брати із собою.

Через щільний графік роботи й безліч повсякденних справ ми часто забуваємо правильно харчуватися та, відповідно, не отримуємо вітаміни й мінерали, потрібні для здоров’я та краси.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Щоб допомогти людям, які ведуть активний спосіб життя, підтримувати імунітет на належному рівні, учені NUTRILITETMрозробили інноваційний продукт — NUTRILITE Phyto2GOTM Напій для підтримання імунітету.

Він має запатентовану упаковку: багаті на антиоксиданти інгредієнти* (без консервантів) Phyto2GO містяться в запаяних під тиском ковпачках. Просто прокрутіть ковпачок і приготуйте смачний ароматний напій із граната та ягід асаї в невеликій пляшці, яку зручно брати із собою.

Природна користь

Ковпачки Phyto2GO містять інгредієнти, багаті на цинк і вітамін С — два найголовніші елементи для зміцнення імунітету*.

Особливої уваги заслуговує вітамін С у Phyto2GO. Його отримано з вишні ацерола, яка є одним із найбагатших джерел вітаміну С у світі. Ми вирощуємо її на екологічних фермах NUTRILITE без використання пестицидів, гербіцидів і хімічних добрив. Phyto2GO також містить екстракт винограду, чорниці, смородини та бузини.


У добавці немає штучних барвників, ароматизаторів, консервантів і цукру. Солодкого смаку надає підсолоджувач зі стевії.

Напій Phyto2GO постачається у вигляді упаковки із шести ковпачків і пляшки багаторазового використання (не містить бісфенолу А). Також доступна змінна упаковка з 24 ковпачків.

* Вітамін С та цинк підтримують належну роботу імунної системи й допомагають захищати клітини від оксидантного стресу.

Схожа інформація

Підживіть свій мозок

Розвиток та винагороди

Далі

Енергія води

Продажі та можливості

Далі

Збалансоване харчування

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію