Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© shutterstock / Kreus

Наскільки кольоровим є ваш раціон?

Вітаміни та дієтичні добавки

Забезпечте вашому організму баланс поживних речовин.

Створення міцної основи для здоров’я вашого організму вимагає цілісного підходу. Базове тріоAmway — це концепція, згідно з якою необхідно забезпечити відповідний баланс поживних речовин, який представлений у вигляді трьох основних частин велосипеду, кожна з яких відіграє важливу роль.

  1. Рама представляє собою основні складові нашого харчування — протеїни, які підтримують наші м’язи та кістки.

  2. Ланцюг велосипеда, якому для безперебійної роботи потрібно мастило, асоціюється із серцем та судинами. Їм для здоров’я так само потрібні омега-3 жирні кислоти.

  3. І звичайно, щоб рухатися, велосипеду потрібні колеса, так само, як нашому мозку та тілу потрібні вітаміни, мінерали (мікроелементи) та фітонутрієнти, щоб зберігати добре самопочуття. Тоді ми зможемо досягати оптимальних результатів у повсякденному житті.

Разом усі частини велосипеда утворюють основу харчування.

Чи ми регулярно отримуємо достатньо цих поживних речовин із нашим раціоном? Згідно з дослідженнями Всесвітньої організації охорони здоров’я 75% населення планети не споживає щоденну мінімальну рекомендовану кількість фруктів та овочів.

Чим більш різноманітний раціон, тим краще

Щоб перевірити, чи ви споживаєте достатньо мікроелементів і фітонутрієнтів у своєму раціоні, уявіть собі їжу у вигляді таких кольорів:

  1. білий

  2. жовтий чи жовтогарячий

  3. червоний

  4. зелений

  5. синій чи фіолетовий

А тепер перевірте себе!

  1. Ви можете назвати три фрукти чи овочі для кожного кольору?

  2. Ви можете включити у свій щоденний раціон усі п’ять кольорів?

Першокласні дієтичні добавки

Якщо вам важко включити у свій раціон достатньо овочів і фруктів, то відновити баланс вам допоможуть дієтичні добавки, що містять поживні речовини, яких немає у вашому раціоні. Саме тут на допомогу приходить торгова марка NUTRILITETM.

NUTRILITE Дейлі містить широке розмаїття мікроелементів і фітонутрієнтів, отриманих із концентратів рослинного походження, а також мінералів, зокрема, цинк, магній і кальцій.

Якщо у вас розпочинається період важких фізичних навантажень або стресів, щодня приймайте дієтичну добавку NUTRILITE DOUBLE X™, яка забезпечить вас підвищеною дозою потрібних поживних речовин.

Дуже важко включити всі необхідні речовини у наш раціон, особливо взимку, коли набагато менше сезонних овочів і фруктів. Регулярний прийом дієтичних добавок може допомогти вашому організму завжди залишатися на висоті!

Схожа інформація

Усе так просто!

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Наповніть своє життя кольорами

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію