Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Rob and Julia Campbell /stocksy

А ваша імунна система готова до зими?

Вітаміни та дієтичні добавки

Боріться із застудами і поясніть вашим клієнтам, чому слід вживати дієтичні добавки.

Чому люди схильні хворіти взимку? Прохолодніша погода, перепади температури? У чому справжня причина?

Насправді, неприємний кашель та застуда взимку викликані більш частим контактом із вірусами, які викликають ці захворювання. Коли на вулиці холодно, ми частіше перебуваємо в приміщенні з іншими людьми, які вже можуть бути хворими, дихаємо тим самим повітрям, особливо коли вони кашляють або чхають, тобто ми безпосередньо наражаємося на вплив мікробів.

Якщо ви застудилися, залишається лише багато пити й намагатися не заразити інших. Тож краще взагалі не хворіти, іншими словами, підтримувати стійкий імунітет, що допоможе подолати інфекцію.

Що ми можемо запропонувати нашим клієнтам на початку зими, щоб допомогти їм та їхнім сім’ям захиститися від зимових застуд? На порятунок приходить торгова марка NUTRILITETM!

Допомога завжди з собою

NUTRILITE Phyto2GOTM Напій для підтримання імунітету свідчить про свої переваги вже самою назвою. Він пропонується у вигляді запатентованого ковпачка для пляшки, який можна взяти з собою та використовувати за необхідності. У ковпачку міститься велика доза вітаміну С, отриманого з вишні ацероли, та цинк. Обидва інгредієнти сприяють нормальному функціонуванню імунної системи.

Візьміть його з собою на наступну зустріч або захід і пригостіть ваших клієнтів. І пам’ятайте: Phyto2GO не містить штучних барвників, ароматизаторів або консервантів. Щоб отримати додаткову інформацію про продукт і його переваги, натисніть посилання на відео ліворуч.

Природна ефективність

© Ana Pelaez / gettyImages

Протягом тисяч років часник використовувався як природний профілактичний і лікувальний засіб. Тепер нам відомо, що в ньому міститься речовина аліцин, яка має сильний антибактеріальний ефект.

Більшість із нас не хоче постійно жувати зубчики часнику, тому завдяки NUTRILITE Часник, дієтичній добавці у формі таблеток, які мають приємний смак перцевої м’яти, ви отримуєте всі переваги цієї корисної рослини без неприємного часникового запаху. І часник, і перцеву м’яту було вирощено на фермі Траут-Лейк NUTRILITE. Знову ж таки, візьміть їх із собою на зустріч і пригостіть клієнтів.

Для дітей

І нарешті, жувальні таблетки NUTRILITE Мультивітамін зі смаком апельсину забезпечать усю сім’ю вітамінами, мінералами і бета-каротином. Жувальні таблетки ідеально підходять для дітей, яким важко їх ковтати. Також розкажіть вашим клієнтам про ті переваги, які мають інгредієнти даного продукту, зокрема вітаміни В, С і D, а також залізо та цинк, які нормалізують функціонування імунної системи.

Подбайте про здоров’я ваших клієнтів завдяки цим популярним та ефективним засобам. І, звичайно, не забувайте про власне здоров’я цієї зими!

Схожа інформація

Наповніть своє життя кольорами

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Вітаміни й мінерали в зручній упаковці

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі
© Stocksy

Міцний сон — вдалий бізнес

Продажі та можливості

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію