Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© maa hoo / stocksy

Подбайте про кісткову тканину!

Вітаміни та дієтичні добавки

Чи знаєте ви, які дві поживні речовини працюють разом, щоб захистити ваш хребет?

Якщо ви подумали про кальцій і вітамін D, то ви вгадали. Ці два елементи є настільки важливими для здоров’я кісток, що про це потрібно постійно нагадувати. У дитинстві та юнацтві життєво необхідно забезпечити достатню кількість цих двох поживних речовин, щоб на початку дорослого життя людина мала максимальну кісткову масу.

Але згодом ця потреба не зникає, особливо в старшому віці, коли кісткова маса починає зменшуватись. Кальцій і вітамін D є життєво необхідними для збереження сильних здорових кісток. Тож чи отримуєте ви достатньо цих речовин?

Життєво необхідний баланс

Хоча ми й втрачаємо кальцій через систему травлення та з потом, наш організм також постійно відновлює його та включає в нові кісткові клітини. Для цього нам потрібний збалансований рівень сироваткового кальцію, який забезпечується функцією вітаміну D. Проте організм не може підтримувати постійний рівень кальцію без вітаміну D. Тому найкраще постійно приймати ці дві життєво необхідні поживні речовини разом.

Дієтологи з Європи рекомендують дорослим щоденно вживати 15 мікрограмів вітаміну D. Багатими джерелами є окремі види риби, яєчні жовтки, авокадо, деякі гриби. Він також виробляється у нашій шкірі під дією сонячних променів.

Але як визначити, чи отримує ваша шкіра достатньо сонячного світла, особливо коли зараз нам постійно радять одягатися й уникати ультрафіолетового випромінювання? Але факт залишається фактом — якщо ви щодня проводите недостатньо часу на свіжому повітрі або біля вікна при денному освітленні, цілком можливо, що ви отримуєте недостатню кількість вітаміну D.

Дієтичні добавки можуть допомогти

Експерти-дієтологи підтвердили позитивний вплив додаткового прийому кальцію та вітаміну D для запобігання переломів кісток (особливо кісток стегон) у дорослих: останні дослідження показали значне зниження ризику в осіб, які отримували достатню кількість кальцію та вітаміну D.

© Sam Edwards / gettyImages

Також очевидно, що зимові місяці є особливо критичними: якщо влітку 8% всього населення Європи страждає від нестачі вітаміну D, то взимку ця цифра зростає до 18%.

Тож нагадайте своїм клієнтам, що дієтичні добавки NUTRILITE™ можуть допомогти пережити «темну пору року». З цією метою рекомендується вживати NUTRILITE™ Кальцій Магній вітамін D плюс, NUTRILITE DOUBLE X™ Полівітамінну мультимінеральну фітопоживну дієтичну добавку та NUTRILITE Дейлі.

NUTRILITE™ Кальцій Магній вітамін D плюс містить кальцій, магній і вітамін D; NUTRILITE DOUBLE X™ має сучасну формулу, що містить активне поєднання вітамінів, мінералів, фітонутрієнтів, концентратів та екстрактів; а NUTRILITE Дейлі містить базовий рівень необхідних вітамінів і мінералів, які задовольняють широке коло поживних потреб.

Звичайно, дієтичні добавки ніколи не зможуть замінити здоровий збалансований раціон, однак вони допоможуть заповнити дефіцит. Торгова марка NUTRILITE надає вам упевненості, що ви дбаєте про себе, свою родину та клієнтів.

Biesalski, Hans Konrad, Taschenatlas Ernährung [Buch], Stuttgart : Thieme, 2011, Bd. 11.
Cashman K. D., Vitamin D deficiency in Europe: pandemic? [Journal] // Am J Clin Nutr., 2016, 4 : Bd. 103, pp. 1033-44.
EFSA, Draft Scientific Opinion on the Dietary Reference Values for vitamin D [Journal] // EFSA Journal, 2016.
EFSA, Scientific Opinion on the substantiation of health claims related to calcium and maintenance of bones and teeth ... pursuant to Article 13(1) of Regulation (EC) No 1924/2006 [Journal] // EFSA Journal, 2009. 9 : Bd. 7, p. 1210.
Max Rubner Institut, Nationale Verzehrsstudie II [Bericht], 2008.
Weaver C. M., Calcium plus vitamin D supplementation and risk of fractures: an updated meta-analysis from the National Osteoporosis Foundation [Journal] // Osteoporos Int., 2016, 1 : Bd. 27, pp. 367-76.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію