Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Jamie Grill/ gettyImages

Не дайте втомі себе перемогти

Вітаміни та дієтичні добавки

Технологія подвійної дії для оптимального надходження поживних речовин.

У нашому житті багато обов’язків, пов’язаних із сім’єю, роботою, повсякденними клопотами, не згадуючи вже про необхідність знайти час на заняття спортом і спілкування. У сучасному світі ми просто не можемо дозволити втомі зупиняти нас.

Переваги оптимального надходження вітамінів

Навіть якщо щоденний раціон збалансований, у ньому може не вистачати деяких поживних речовин. Саме тому ми пропонуємо новий NUTRILITE™ Вітамін B плюс* із технологією подвійної дії. Завдяки йому ви зможете з ранку до ночі залишатися продуктивними та енергійними. Кожна таблетка містить багату поживними речовинами спіруліну, отриману з природних джерел, а також усі вісім основних вітамінів групи B, формула яких забезпечує краще засвоєння речовин порівняно зі звичайною формулою миттєвого надходження. Основні вітаміни групи B, які входять до складу продукту:

* У продажу на ринку України з 24 лютого 2017 р.

 1. B1 (тіамін)

 2. B2 (рибофлавін)

 3. B3 (ніацин)

 4. B5 (пантотенова кислота)

 5. B6 (піридоксин)

 6. B7 (біотин)

 7. B9 (фолієва кислота)

 8. B12 (ціанкобаламін)

 • 240p
 • 360p
 • 480p
 • 720p

Чудовий спосіб розпочати день

Технологія подвійної дії сприяє оптимальному надходженню поживних речовин кожного вітаміну групи B, щоб підтримувати нормальний метаболізм і боротися із втомою. Вітаміни надходять в організм як миттєво (темно-зелений шар таблетки), так і протягом наступних восьми годин (світло-зелений шар таблетки). Таким чином кожен вітамін групи B засвоюється організмом в оптимальний час.

Спіруліна — багате джерело поживних речовин

Спіруліна — це синьо-зелена водорість, у якій багато фітопоживних речовин. Натуральна спіруліна найвищої якості, що додається в цю дієтичну добавку, вирощується на сертифікованій NUTRICERT™ водній фермі та переробляється в інтенсивному середовищі в спеціально розробленій системі ставків.

Дозування. Щоб забезпечити організм вітамінами групи B, необхідно приймати одну таблетку на день.

Більше інформації про цей новий продукт і його переваги для вашого бізнесу можна отримати, переглянувши Матеріали для розвитку бізнесу

Схожа інформація

Приділіть увагу своїй імунній системі

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Вітаміни й мінерали в зручній упаковці

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Зміцніть свій імунітет

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію