Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© stocksy/Bruce and Rebecca Meissner

Інвестиція в здоров’я

Вітаміни та дієтичні добавки

Закладіть надійний фундамент здоров'я свого організму

Інформації про здоров’я зараз більше, ніж будь-коли раніше. Протягом останніх століть учені активно досліджували хімічну будову нашого тіла та з’ясовували, які поєднання поживних речовин є найсприятливішими для фізичних і розумових функцій*. Так само в останні десятиліття компанії харчової промисловості та засоби масової інформації намагаються просвітити нас, що слід вживати, а чого бажано уникати.

Термін «збалансоване харчування» було вперше використано в 30-х роках ХХ століття. Щоб підтримувати всі частини тіла та розум в оптимальному робочому стані, потрібен комплексний підхід.

Здоров’я як комплексна система

Набір «Базове тріо», запропонований компанією Amway, компенсує всі потреби в поживних речовинах.і велосипед символізує три основні категорії таких речовин.

  1. Рама: основна конструкція, яка з’єднує між собою решту елементів, — це щоденний запас білків, що підтримують наші м’язи й кістки.

  2. Колеса: рівні ментальної та фізичної енергій, які залежать від регулярного вживання поживних мікроелементів — вітамінів і мінералів, а також фітонутрієнтів.

  3. Ланцюг: символізує серце, для нормальної роботи якого потрібно регулярно вживати жирні кислоти Омега-3. Якщо ланцюг ненадійний, рама й колеса не зрушать із місця

Велосипед — це чудова метафора здоров’я людини: невелика інвестиція в технічне обслуговування забезпечує надійну роботу. Якщо, скажімо, вчасно не змастити ланцюг, у якийсь момент за цю недбалість доведеться заплатити вищу ціну. З тілом усе так само: ми забезпечуємо органи необхідними поживними речовинами, щоб вони працювали належним чином.

Дивіться та вчіться


Дізнайтесь, які набори «Базове тріо» є у продажу в Україні, щоб отримувати збалансовану кількість поживних речовин. Щоб дізнатися більше, перегляньте наше відео .

Невелика, але продумана інвестиція

© Caiaimage/Paul Bradbury


Робота, домашні обов’язки та зустрічі з друзями іноді заважають приготуванню свіжих і корисних страв. Продукти з набору «Базове тріо» від NUTRILITE™ підтримують здоров’я та допомагають заповнювати прогалини в харчуванні. У комплексі вони забезпечують невеликі, проте регулярні інвестиції у найважливіше — наше здоров’я та здоров’я наших близьких.

* Журнал про харчування

Схожа інформація

Найкраще від природи й науки

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію