Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© gettyImages/Fran Polito

Запорука сили й здоров’я

Вітаміни та дієтичні добавки

Чи отримують члени вашої родини всі необхідні вітаміни та мінерали? Їх можливу нестачу можна компенсувати смачними жувальними дієтичними добавками.

Ви іноді хвилюєтеся, що члени вашої родини не харчуються повноцінно та збалансовано? Ми заклопотані вирішенням робочих і сімейних питань та не завжди можемо простежити, щоб усі їли те, що треба. Діти взагалі не думають про поживні речовини — за іграми вони забувають про все.

Бадьорість та енергійність

Із корисного збалансованого раціону ми отримуємо необхідну кількість білків, вуглеводів, вітамінів і мінералів для вироблення енергії і зміцнення зубів і кісток. Проте як бути, коли всі розбігаються хто куди: на заняття спортом або зустрічі з друзями довгими літніми вечорами? Як щодо тих членів родини, які перебирають харчами, мають алергію або суто фізично не можуть вживати певні продукти? У таких випадках складно сказати, чи отримують вони всі необхідні для здоров’я поживні речовини.

На щастя, вихід є: у більшості випадків щоденне вживання дієтичних добавок може компенсувати ймовірний дефіцит. Звичайно, вони не заміняють повноцінне харчування, а лише заповнюють можливі прогалини.

Що нам потрібно?

Усі діти люблять смачні жувальні цукерки, і навіть дорослі віддають перевагу вітамінам у формі жувальних таблеток! Тому ми розробили три продукти NUTRILITE™, які подобаються всім незалежно від віку та містять інгредієнти, вирощені, зібрані й оброблені виключно на наших сертифікованих екологічних фермах.

NUTRILITE Мультивітамін, жувальні таблетки з приємним смаком апельсину задовольняють потребу в мінералах, вітамінах і бета-каротині. Вони містять концентрат тропічних фруктів від NUTRILITE із рослинними компонентами, отриманими із цілих фруктів, а також вітамін C, цинк, залізо й вітаміни групи B.

Кумедні персонажі з нашого відео допоможуть дітям зрозуміти, яку важливу роль відіграють вітаміни та мінерали

NUTRILITE Вітамін С, жувальні таблетки створено на основі вишні ацерола, яка є одним із найбагатших джерел вітаміну C та вирощується на наших власних плантаціях NUTRILITE. Кожна таблетка містить ексклюзивний концентрат ацероли. Вітамін C сприяє нормальній роботі імунної системи та формуванню колагену, важливого для ясен і зубів.

Кальцій відповідає за формування міцних кісток і зубів. Якщо ви переймаєтеся, що хтось із ваших близьких не отримує достатньо кальцію з молочних продуктів або листових овочів, NUTRILITE Кальцій Магній, жувальні таблетки допоможуть заповнити цю прогалину. Крім кальцію, ця дієтична добавка містить магній — важливий мінерал, який забезпечує нормальне функціонування нервів і м’язів.

Перегляньте наше відео!

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію