Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Ще простіші етикетки: тепер усе зрозуміло!

Вітаміни та дієтичні добавки

Зробити правильний вибір дієтичної добавки NUTRILITE тепер ще простіше завдяки новим етикеткам

У 1934 році торгова марка NUTRILITETM вперше почала використовувати потужні фітопоживні речовини в дієтичних добавках. За цей час ми провели достатньо досліджень їхніх переваг. Саме тому ми виробляємо безпечні, якісні та перевірені товари вже понад 80 років. Окрім того, ми пропонуємо широкий асортимент продуктів, вирощених на екофермах.

Створена для того, щоб доповнити ваш раціон й усунути нестачу поживних речовин, дієтична добавка NUTRILITE допомагає підтримувати добре самопочуття, забезпечуючи зв’язок із природою, якого потребує наш організм. Іноді не вдається вживати рекомендовану кількість фруктів і овочів, що може негативно вплинути на загальний стан здоров’я. Торгова марка NUTRILITE, з її принципом «від зернятка до дієтичної добавки», допомагає вирішити цю проблему.

Нові етикетки для кращого розуміння

Перемістіть повзунок, щоб переглянути зміни в нашому дизайні.

Наука — складна річ, однак ми хочемо, щоб ви та ваші клієнти легко розуміли, для чого потрібна кожна дієтична добавка. Врахувавши цю концепцію, ми змінили етикетки на пляшках усіх дієтичних добавок NUTRILITE, зробивши їх простішими для розуміння. Таким чином, щоб обрати потрібну дієтичну добавку, достатньо лише подивитись на пляшку. Клієнти відразу бачать те, що їм треба знати: що всередині, для чого треба добавка та як її вживати.

Крім того, на малюнку, який вони бачать на пляшці, зображені натуральні інгредієнти, які використовувались для виготовлення продукту, і його ключові переваги.

Ще більше інформації, ще більше продаж

Така зрозуміла презентація допомагає покупцям зрозуміти переваги продукту з першого погляду. Чіткий огляд основної інформації на етикетці також допоможе вам у продажу. Покупцям подобається бути обізнаними та поінформованими. Відтепер для цього їм потрібно лише проглянути інформацію на етикетці.

Покращена упаковка NUTRILITE створена для того, аби допомогти вам обрати, використати та поділитись дієтичними добавками NUTRILITE. Крім того, новий дизайн відповідає нормативним вимогам.

Спрощене портфоліо продуктів NUTRILITE

Щоб забезпечити чіткий огляд усього різноманіття дієтичних добавок і полегшити вам процес їх продажу, портфоліо продуктів NUTRILITE поділене на такі прості категорії:

 1. Основні дієтичні добавки
  Комплексне харчування — основа доброго самопочуття незалежно від статі, віку та походження.

 2. Спеціальні дієтичні добавки
  Такий вид добавок допомагає задовольнити індивідуальні потреби. Тут можна знайти дієтичні добавки для підтримки всього організму, наприклад серцево-судинної, імунної системи або кісток. Вони розділені на добавки для жінок, чоловіків і дітей.

 3. Додатковий контроль ваги
  Дієтичні добавки NUTRILITE спрощують контроль за споживанням калорій, підтримуючи правильний баланс поживних речовин.

 4. Краса ізсередини
  Ці дієтичні добавки працюють зсередини, надаючи вашій шкірі сяйво та здоровий вигляд.

 5. Активний стиль життя
  Лінійка NUTRILITE, що була розроблена спеціально для підтримання оптимальної форми під час занять спортом.

Торгова марка NUTRILITE пропонує високоякісну продукцію, яка допомагає забезпечити потребу кожного в поживних речовинах на його шляху до здоров’я незалежно від віку або способу життя.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію