Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

5 способів підтримати зір

Вітаміни та дієтичні добавки

Зі збільшенням часу, проведеного перед монітором, слід подбати про здоров’я очей

Піклуючись про своє тіло та хороше самопочуття, ми іноді забуваємо про очі — «дзеркало душі». Зір — одне з наших п’яти відчуттів і важлива складова повсякденного життя. Наші очі все більше звикають до різноманітних цифрових пристроїв, особливо планшетів і смартфонів, однак це додаткове навантаження може призвести до певних проблем, зокрема сухості очей і навіть їх фізичної втоми, а в результаті — до зниження працездатності.

Подбайте про своє «дзеркало душі»

© Shutterstock

Ужити превентивних заходів краще, ніж чекати появи симптомів погіршення зору. Нижче наведені п’ять порад, які допоможуть вам підтримати здоров’я очей на оптимальному рівні.

1. Робіть перерви

Коли працюєте за комп’ютером або дивитесь в екран телефона, кожної години робіть невеличку перерву та дивіться на якийсь предмет, розташований за декілька метрів від вас. Якщо регулярно протягом тривалого часу дивитися на екран, у вас може розвинутися синдром комп’ютерного зору , що тягне за собою низку проблем, зокрема труднощі з фокусуванням на відстані. Додаткова перевага: короткі перерви можуть також допомогти збільшити продуктивність праці!

2. Носіть сонцезахисні окуляри

Коли мова йде про захист від сонця, ми зазвичай думаємо про сонцезахисні засоби для шкіри. Але УФ-промені так само шкідливі для очей. Не мружтесь, а краще вдягайте капелюх або якісні сонцезахисні окуляри. Вибираючи окуляри від сонця, не покладайтеся на ті, що мають найтемніше скло, а шукайте такі, що мають наліпку про 100% захист від УФ-випромінювання.

3. Живлення для очей

Проведені дослідження свідчать про те, що вітамін A та каротиноїди — жовті пігменти, які природним шляхом утворюються у фруктах і овочах, можуть допомогти знизити ризик розвитку вікових захворювань очей. На каротиноїди багаті картопля, сливи, абрикоси, а також темна листяна зелень, як-от капуста кале та шпинат. Серед продуктів, багатих на вітамін A, можна виділити м’ясо, яйця та вершкове масло.

4. Киньте палити

Потрібна ще одна причина розпрощатися з цією згубною звичкою? Ризики куріння не обмежуються серцево-судинними захворюваннями та раком легенів. Наражаючи вас на ризик виникнення в майбутньому глаукоми або катаракти, куріння може сприяти незворотній втраті зору. Ось так!

5. Зверніть увагу на дієтичні добавки

В ідеалі ми маємо отримувати достатньо поживних речовин і антиоксидантів завдяки збалансованому та різноманітному раціону харчування, що здатний підтримувати не тільки здоров’я очей, а й здоров’я взагалі. Хоча вивчення цього питання ще не завершено, деякі дослідження свідчать, що харчові добавки можуть допомогти заповнити прогалини в раціоні. «Вітаміни для очей» зазвичай містять каротиноїди на зразок лютеїну та вітаміну A. Найбільша концентрація лютеїну в наших очах спостерігається в області жовтої плями, забезпечуючи адресний антиоксидантний захист цієї ділянки сітківки.

Тримайте очі у відмінній формі завдяки щоденному вживанню NUTRILITETM Чорниці з лютеїном. «Зіркова» формула цієї дієтичної добавки містить екстракт чорниці й екстракт лютеїну з календули, вирощеної на екологічних фермах NutriCertTM. Екологічні методи землеробства дають змогу отримувати сильніші та витриваліші рослини з більшим вмістом поживних речовин. Нова формула NUTRILITE Чорниці з лютеїном містить вітамін A, який сприяє підтриманню нормального зору. Ба більше, кількість лютеїну та екстракту чорниці було збільшено. Завдяки цьому ми зробили продукт максимально корисним, адже ви отримуєте необхідну кількість згаданих вище елементів, прийнявши всього дві таблетки на день.

Схожа інформація

Ще простіші етикетки: тепер усе зрозуміло!

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Найкраще від природи й науки

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію