Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Сонце в долоні

Вітаміни та дієтичні добавки

Вітамін D важливий для вашого здоров’я в багатьох відношеннях

Чи не чудово було б провести цілий день, ніжачись на сонечку? Витягнувши ноги й закривши очі, вбирати в себе всі його промені? Окрім відпочинку, це чудовий спосіб отримати вітаміни. На жаль, це малоймовірно в сучасному зайнятому світі. Проте, можливо, ви не знаєте, що дуже важливо проводити час на свіжому повітрі. Вплив сонця дає змогу нашому організму виробляти вітамін D, дуже важливий для нашого здоров’я.

Крім того, вітамін D підтримує структуру кісток і зубів, сприяючи засвоєнню кальцію, а також допомагає підтримувати належне функціонування м’язів та імунної системи. Ураховуючи це, нещодавнє широкомасштабне європейське дослідження виявило тривожні результати, які свідчать про нестачу вітаміну D у 40,4% населення Європи, незалежно від віку, етнічної приналежності та географічної широти.* Автори Американського журналу дієтичного харчування в статті Дефіцит вітаміну D в Європі: пандемія? дійшли висновку: «Дефіцит вітаміну D, що спостерігається в переважної більшості населення Європи, викликає занепокоєння».

*Кешмен К. Д., Доулінг К. Г. та інші "Дефіцит вітаміну D в Європі: пандемія?" Американський журнал дієтичного харчування (2016)

Життя в приміщенні

Хоч нам і не хочеться це визнавати, проте наше життя в основному проходить у закритих приміщеннях. Робота, спортзал, ресторани, кінотеатри, дім — саме тут ми переважно проводимо час. Оскільки вітамін D виробляється в нашому організмі, коли на шкіру діє сонце або навіть при звичайному денному світлі, час, який ми проводимо в приміщенні, знижує цей вплив. Особливо це стосується другої половини року, коли світловий день стає коротшим і ми вдягаємо теплий закритий одяг, що значно загострює цю проблему.

Сонячна енергія

Близько 30 хвилин щоденних сонячних ванн для рук і обличчя без сонцезахисного крему зазвичай задовольняють нашу щоденну потребу у вітаміні D.** Літо — чудовий час, щоб вийти на свіже повітря та насолодитися сонячними променями, проте слід дотримуватися порад щодо зменшення ризику отримання сонячних опіків або інших пошкоджень від УФ-променів і не перебувати під сонцем з 11 до 15 години. Тим, хто все ж виходить на вулицю в цей час, слід ураховувати пораду експертів і користуватися сонцезахисними засобами для захисту від УФ-променів. Такі засоби чудово допомагають уникнути ризику отримання опіків і запобігають передчасному старінню, проте також зменшують вироблення вітаміну D у шкірі.

*Кількість вітаміну D, вироблена в шкірі за допомогою сонця, може залежати від широти, пори року, озонового шару та хмар, особливостей і кольору шкіри, одягу та віку. Джерело: Європейське агентство з безпеки продуктів харчування, 2016. Думка вчених щодо цінності вітаміну D у продуктах харчування .

Два активних інгредієнти, видобуті з високоякісних натуральних джерел, входять у склад щоденної харчової добавки NUTRILITE™ Вітамін D: ергокальциферол (D2) та холекальциферол (D3).

Допомога під рукою

Проте не варто панікувати: задовольнити вашу потребу у вітаміні D зовсім не важко. Окрім сонячного проміння, потребу в цьому вітаміні задовольняють також продукти харчування. Зокрема, це жирна риба, яловича печінка, сир і яєчний жовток. Що робити, якщо ви не споживаєте достатню кількість цих продуктів, щоб задовольнити щоденні потреби? Існує ще один чудовий варіант — NUTRILITE™ Вітамін. Ця дієтична добавка забезпечує додаткову порцію вітаміну D, отриманого зі 100% натуральних інгредієнтів, що становить 15 мг (600 МО). Один з інгредієнтів — багаті поживними речовинами дріжджі, вирощені на фермі нашого сертифікованого партнера NutriCert™. Як достатньо збагачене джерело вітаміну D, дріжджі допомагають створити добавку, максимально наближену до природного спектру різноманітних поживних речовин, які зустрічаються в раціоні, на відміну від добавок, які містять окремо вітамін D. Це означає, що NUTRILITE допоможе компенсувати потенційний дефіцит необхідних поживних речовин і підтримувати загалом гарне самопочуття.

Просто вживайте одну маленьку пігулку з водою кожного дня в будь-який час. Готово! Уся сила сонячної енергії — у долоні завдяки NUTRILITE™ Вітаміну D.

Схожа інформація

Ще простіші етикетки: тепер усе зрозуміло!

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію