Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Дієтична добавка сезону

Вітаміни та дієтичні добавки

Збільште надходження вітаміну D взимку

Людський організм настільки розумний, що багато його функцій працюють у "фоновому" режимі, коли ми спимо, працюємо чи займаємося спортом. Однією з таких функцій є природне вироблення вітаміну D під час контакту нашої шкіри із сонячним промінням. Вітамін D також підтримує наш організм кількома шляхами: допомагає нашим кісткам абсорбувати кальцій задля міцніших кісток і зубів, сприяє нормальній роботі м’язів і навіть активізує імунну систему.

Вражаюча командна робота

Ваша шкіра створена, щоб абсорбувати УФ-промені із сонячного світла. Улітку це просто, оскільки ми відкриваємо більші ділянки шкіри усмішці сонця. Чим менше одягу прикриває шкіру, тим більше вітаміну D може бути синтезовано.

На щастя, на це потрібно вдвічі менше часу ніж на те, щоб обгоріти. Отже щоб шкіра синтезувала достатньо вітаміну D із сонячних променів, не потрібно наражатися на ризик отримати опіки.
ПРИМІТКА. Якщо ви скористаєтеся комплексним засобом, що захищає як від УФ-променів типу А, так і від УФ-променів типу В, це допоможе уникнути обгоряння, але також заблокує УФ-промені типу В, потрібні для синтезу вітаміну D.

© Getty Images

Усі живі істоти ростуть і процвітають завдяки природному сонячному світлу

Щоденне сонячне світло

Світла шкіра з веснянками? До 15 хвилин під непрямим сонячним промінням між 11:00 та 15:00 для відкритих ділянок шкіри достатньо, щоб синтезувати вашу денну норму вітаміну D. Якщо у вас дуже смаглява шкіра, вам потрібно перебувати на сонці кілька годин, щоб досягти того ж рівня.

Похмурі пори року

Сумно, що впродовж холодних сірих днів ми марно прагнемо отримати денну дозу вітаміну D – шкіра, вкрита шарфами, довгими рукавами чи щільними колготками, не може ввібрати необхідне їй природне сонячне світло.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Навіть коли теплішає так, що ми можемо позбутися кількох шарів одягу, сонце іноді заслабке задля того, щоб підвищити наш рівень вітаміну D. Від дощу ми ховаємося під парасольками, закриваючи шкіру від сонячного світла.

Безпечність дієтичних добавок

Оскільки не так легко отримати достатньо вітаміну D з їжі, іноді може знадобитися підтримка у вигляді таблетки. Перегляньте наше відео вище, щоб дізнатися більше! NUTRILITE™ Вітамін D, отриманий із природних джерел, допомагає запобігти ризику нестачі цієї незамінної поживної речовини.

Схожа інформація

Ще простіші етикетки: тепер усе зрозуміло!

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Додаткове джерело

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Чи харчуєтеся ви кольорово?

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію