Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Потужне поєднання

Вітаміни та дієтичні добавки

Презентуєте оновлену дієтичну добавку NUTRILITE DOUBLE X клієнтам? Прочитайте наші корисні поради щодо продажу!

Здорове харчування допомагає зберегти баланс фізичного та психічного здоров’я. Усі ми знаємо, що п’ять кольорів фруктів та овочів на тарілці на день – це оптимальний варіант, але чи завжди досяжний?

Нещодавно ми повторно випустили наш бестселер – NUTRILITE™ DOUBLE X™ Дієтичну добавку з вітамінами, мінералами та фітонутрієнтами, зі значними покращеннями. Збагачена комплексом PhytoBlend™, особливим поєднанням щонайменше 22 рослинних інгредієнтів і цінних поживних речовин, дієтична добавка DOUBLE X надає рослинні елементи з усіх п’яти кольорових груп.

Що нового?

  1. Баланс поживних речовин, що ґрунтується на останніх наукових відкриттях.

  2. Максимальна фітосила завдяки ширшому спектру фітонутрієнтів з більшою кількістю рослинних екстрактів.

  3. Таблетки легше ковтати, й вони мають м’яку дію на шлунок.

  4. Покращений смак і запах.

  5. Зберігається у зручному контейнері, який легко відкривається.

DOUBLE X із новою формулою пропонує безпрограшну комбінацію для вас і ваших клієнтів! Завантажте презентацію NUTRILITE DOUBLE X з Онлайн-бібліотеки Amway, щоб дізнатися більше (потрібно ввести реєстраційні дані)!

Поради щодо ефективніших продажів

Дієтична добавка NUTRILITE DOUBLE X завжди була одним із бестселерів для Amway, а тепер вона стала ще більш привабливою для ваших клієнтів.

Ми попросили НПА з Австрії Александера Нусхольда-Бертшлера і Розмарі та Мартіна Вагнерів розповісти нам про свої враження від оновленої дієтичної добавки NUTRILITE DOUBLE X, і про те, як вірні прихильники DOUBLE X відгукуються про нову формулу.

«Як експерт із харчування я особливо цікавлюся інгредієнтами DOUBLE X», – каже Александер. «NUTRILITE знає, що важлива не кількість мікроелементів, а їхнє поєднання, яке має величезний вплив на якість дієтичної добавки.»

«Окрім того, відмінними є розмір і дизайн таблеток. Кожен, хто розуміє важливість дієтичних добавок і ознайомиться з продукцією бренду, оцінить відмінне співвідношення ціни та якості DOUBLE X.»

Розмарі і Мартін Вагнери погоджуються. «DOUBLE X є тепер набагато більше конкурентноздатним продуктом. Відповідно до відгуків після нещодавнього повторного запуску клієнти відзначають здоровіше та загалом краще самопочуття. Одна клієнтка сказала, що більше не потребує післяобіднього сну!»

Розмарі та Мартін кажуть, що завдяки Amway тепер стало набагато простіше продавати NUTRILITE DOUBLE X: «Це кращий продукт, збагачений новою сумішшю PhytoBlend. Клієнтам дуже подобається, що вони можуть отримати все потрібне в одному продукті.»

Александер додає, що під час презентацій допомагає Демонстрація розчинення DOUBLE X: «Я виявив, що розчинення таблеток – це дієвий спосіб демонстрації продукту під час презентації клієнтам».

Демонстрація розчинення DOUBLE X

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Покажіть своїм клієнтам, як три таблетки зафарбовують прозору воду в яскраві кольори завдяки своєму потужному вмісту поживних речовин! Покажіть їм відео або, навіть краще, проведіть демонстрацію самостійно для підтримання розмови. Таким чином ви зможете невимушено підкреслити різноманіття рослинних інгредієнтів NUTRILITE DOUBLE X.

Схожа інформація

Ще простіші етикетки: тепер усе зрозуміло!

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Чи харчуєтеся ви кольорово?

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію