Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Подбайте про найменших

Вітаміни та дієтичні добавки

Молоді мами і ті, хто готується ними стати: ці набори дієтичних добавок розроблені спеціально для вас і ваших малюків

Визнаймо: бути мамою – це цілодобова робота без вихідних і свят. А коли ви лише готуєтесь до цієї відповідальної ролі, ви намагаєтесь якнайкраще подбати про себе і малюка, який росте всередині вас. Із перших днів життя, і навіть ще до народження, здоров’я вашої дитини є вашим першорядним пріоритетом. Мами завжди прагнуть присвятити своєму немовляті кожну хвилину, віддаючи усю свою любов, щоб не упустити жодного важливого моменту. Тож забезпечте своєму організму всі поживні речовини, яких він потребує під час вагітності і після пологів, щоб бути в найкращій формі у цей неповторний період свого життя.

Набори «Для мене» від NUTRILITE™ включають дієтичні добавки, спеціально призначені для мам і малят: це набір «Для мам», набір «Для майбутніх мам» та набір «Максимальний захист». Кожен із них покликаний задовольняти ті чи інші життєво важливі потреби організму вагітних жінок і мам у цей вимогливий період їхнього життя – і, звичайно ж, допомагати вашим маленьким непосидам одержувати усі необхідні поживні речовини. Ці дієтичні добавки мають на меті підвищити ваш рівень енергії для виконання повсякденних справ і забезпечують додаткові поживні речовини, підтримуючи здоров’я ваше і вашого малюка, аби ви могли бути абсолютно впевнені, що ви – найкраща мама!

Набір «Для майбутніх мам»

© Stocksy

Вітаємо, ви вагітні! Цей спеціальний набір забезпечить вам широкий спектр поживних речовин та ідеальний баланс незамінних вітамінів у період вагітності. Набір включає NUTRILITE Кальцій Магній вітамін D плюс та NUTRILITE Залізо Плюс, щоб задовольнити щоденні потреби вашого організму у цих поживних речовинах. Однак, перш ніж вживати будь-які дієтичні добавки, не забудьте проконсультуватися зі своїм акушером-гінекологом, щоб одержати його схвалення.

  1. NUTRILITE Кальцій Магній вітамін D плюс містить три поживні речовини, одержані природним шляхом: це кальцій, магній і вітамін D. Ці надзвичайно корисні поживні речовини сприяють здоров’ю кісток, міцним зубам і належному функціонуванню м’язів і нервової системи.

  2. NUTRILITE Залізо Плюс містить фолієву кислоту і два джерела заліза у формі фумарату і глюконату заліза. Фолієва кислота може сприяти належному формуванню плаценти під час вагітності. Також може з’ясуватись, що ви потребуєте підвищеної дози заліза під час вагітності та годування грудьми.

Набір «Для мам»

Якщо ви нещодавно стали мамою, варто заповнити прогалини у своєму раціоні, щодня вживаючи NUTRILITE Дейлі і NUTRILITE Вітамін C плюс. Ці дієтичні добавки допоможуть підвищити ваш рівень енергії та сприятимуть здоров’ю імунної системи, підтримуючи ваш організм у цей непростий і часом виснажливий період!

  1. NUTRILITE Дейлі серед іншого містить вітамін B2 і йод і допоможе одержати добову норму цих важливих поживних речовин. Рибофлавін, також відомий як вітамін B2, допомагає зменшити втому та почуття виснаженості, а йод сприяє належному виділенню енергії у процесі метаболізму.

  2. NUTRILITE Вітамін С плюс, як антиоксидант, відіграє важливу роль у нормальному функціонуванні імунної системи, а також потрібен для утворення колагену у шкірі. Вітамін С у складі цього продукту повільно вивільняється, що сприяє його максимальному засвоєнню.

Набір «Максимальний захист»

Можливо, ви досі не помітили, але ваші діти зростають неймовірно швидко! Цей спеціальний набір, який містить жувальні таблетки, допоможе підтримати здоров’я і розвиток ваших дітей завдяки ключовим вітамінам і мінералам. Цей набір включає NUTRILITE Мультивітамін, жувальні таблетки та NUTRILITE Вітамін C, жувальні таблетки, і повірте, ваші діти з нетерпінням чекатимуть своєї щоденної порції цих продуктів.

  1. NUTRILITE Мультивітамін, жувальні таблетки містить широкий спектр поживних речовин, які сприяють здоров’ю кісток і зубів (зокрема кальцій), а також нормальному функціонуванню імунної системи (вітамін C). Завдяки приємному фруктовому смаку діти залюбки його вживатимуть!

  2. NUTRILITE Вітамін С, жувальні таблетки, забезпечує вітамін C, одержаний з одного з найбагатших натуральних джерел – вишень ацероли. Він сприяє нормальному функціонуванню імунної системи і бере участь в утворенні колагену, необхідного для здоров’я зубів і ясен. Він також має спокусливий вишневий смак, завдяки чому малюки його просто обожнюють.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію