Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Представляємо Lady Booster

Вітаміни та дієтичні добавки

Може, вона й маленька, але надзвичайно могутня захисниця!

До сьогодні ви вже зустрілися з двома жителями Найщасливішої ферми на Землі – Perfect Harmony, барвистим метеликом, який дбає про бездоганну гармонію і збалансованість життя на фермі, та Mighty Flex, соколом із дужими крилами, який ширяє над полями, охороняючи цінні культури рослин від бешкетливих птахів-шкідників. Perfect Harmony і Mighty Flex надзвичайно раді тому, що до їхньої команди приєднується новий летючий друг – Lady Booster!

Lady Booster – це мила тендітна комаха-сонечко, яка попри це є могутнім захисником. У неї сильне здорове тіло і гострий розум, а за допомогою свого суперщита вона захищає рослини на Найщасливішій фермі на Землі – екологічно чистих угіддях, де вирощується сировина для дієтичних добавок NUTRILITE™.

Так само, як її друзі – Perfect Harmony і Mighty Flex, – Lady Booster усвідомює, що для виконання своєї важливої місії захисту Найщасливішої ферми на Землі вона має одержувати усі необхідні поживні речовини.

Захист – це головне

Так само як рослини на Найщасливішій фермі на Землі, імунна система дітлахів також потребує належного догляду і захисту. Lady Booster знає, що NUTRILITE™ Вітамін С, жувальні таблетки забезпечує багато переваг.

Ця дієтична добавка містить вишню ацеролу – одне з найбагатших відомих людині натуральних джерел вітаміну C. Вона не лише має фруктовий вишневий смак, який перетворює її на смачний частунок для малюків, а й не містить жодних штучних підсолоджувачів, барвників, ароматизаторів чи консервантів. Дієтичні добавки у формі жувальних таблеток розроблені для дітей віком від шести років. Усього дві таблетки на день забезпечують вітамін C, який сприяє нормальному функціонуванню імунної системи.

Незвичайна скарбничка «Зроби сам»

Один із наших NutriKids виготовив цей футляр для зубних щіток Mighty Flex! Чудовий, чи не так?

Настав час перетворити вашу пляшечку з-під NUTRILITE™ Вітаміну С, жувальних таблеток на скарбничку із цим милим набором «Зроби сам». Просто:

  1. Роздрукуйте шаблон Lady Booster і виконуйте інструкції.

  2. Па-бам! Готово! Тепер сфотографуйте свою саморобку і запостіть в Instagram – і не забудьте хештеґ #nutrikids #happiestfarmonearth

  3. Якщо вам сподобалась ця чудова саморобка, спробуйте інші проекти «Зроби сам» за участю Perfect Harmony та Mighty Flex.

Спробуєте вгадати, ким буде наступний персонаж NutriKid?

Новачок у команді!

Зачекайте, хто ж це? Здається, новий учасник приєднується до команди NutriKids на Найщасливішій фермі на Землі. Стежте за новинами, щоб познайомитися з новітнім героєм і дізнатися все про новий захопливий продукт NUTRILITE для дітей! Незабаром!

Схожа інформація

Знайомтеся – Perfect Harmony

Здоров'я

Далі

Знайомтеся – Mighty Flex

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію