Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Час настав: знайомтеся з Бі-Бі!

Вітаміни та дієтичні добавки

Готові познайомитись із ще одним мешканцем Найщасливішої ферми на Землі? Це дуже розумна маленька бджілка!

Одне з найулюбленіших занять Бі-Бі – це запилювати корисні й поживні рослини на Найщасливішій фермі на Землі. А коли роботу завершено і всі рослини успішно запилено, Бі-Бі залюбки пояснює малюкам, які завзято досліджують цей світ, важливість здорового харчування, особливо омега-3 жирних кислот.

Здорове щасливе зростання

Жирні кислоти класу омега-3, такі як ДГК, мають бути невід’ємною складовою здорового раціону дітей, адже ці корисні жири не виробляються у достатній кількості організмом людини. Із желейними пастилками NUTRILITE™ Омега-3 для дітей ви можете підтримати належне функціонування мозку своєї дитини за допомогою поживного риб’ячого жиру, а також посприяти здоровому росту кісток завдяки вітаміну D – і все це у смачний і веселий спосіб*.

Чудові складники – чудовий смак

Желейні пастилки NUTRILITE Омега-3 для дітей виробляються з екологічно чистого риб’ячого жиру, офіційно сертифікованого «Friend of the Sea» . Друзі Бі-Бі з цієї організації захищають Світовий океан, реалізуючи природоохоронні проекти та сертифікуючи екологічні продукти і послуги, створені з турботою про довкілля. Це означає, що ви можете бути певні: желейні пастилки NUTRILITE Омега-3 для дітей було виготовлено в екологічний спосіб.

Хоча Бі-Бі переконана, що кожен дорослий і малюк має вживати рибу принаймні двічі на тиждень, аби у природний спосіб одержувати корисну для здоров’я дозу омега-3 жирних кислот, вона також знає про те, що багато дітей не люблять ані риби, ані морепродуктів. Саме тому Бі-Бі рекомендує NUTRILITE Омега-3 для дітей у формі желейних пастилок, дбаючи про те, щоб діти напевно одержували необхідні поживні речовини у своєму раціоні. А оскільки зручні для вживання желейні пастилки мають чудовий смак фруктового міксу, вони ідеально маскують рибний післясмак. Технологія пакування також гарантує повну відсутність контакту з киснем та вологою, надійно зберігаючи цей приємний фруктовий смак. І пам’ятайте: желейні пастилки підтримують здоров’я мозку та кісток у смачний грайливий спосіб!*

NUTRILITE Омега-3 для дітей, желейні пастилки надійдуть у продаж 25 листопада 2019 року!

А що ще робить Бі-Бі?

Окрім запилення рослин та навчання дітей тому, що вона знає про здорове харчування, Бі-Бі також обожнює O-мега веселощі зі своїми друзями! Насправді, декого з них ви напевно вже знаєте. Perfect Harmony – це барвистий метелик, який дбає про підтримання гармонії; Mighty Flex – сильний сокіл із дужими крилами, щасливий оберігати ферму від бешкетників-шкідників – пташок і мишей; і Lady Booster – маленька, але смілива комашка-сонечко, яка захищає врожай Найщасливішої ферми на Землі. Разом Бі-Бі та її друзі раді поширювати знання про те, як важливо залишатися міцними і здоровими!

Проявіть креативність!

Заохочуйте своїх дітей вживати пастилки омега-3, водночас допомагаючи Бі-Бі у її справах. Усе, що вам потрібно зробити, це роздрукувати шаблон Бі-Бі та допомогти своїм малюкам з’єднати точки, а потім розфарбувати малюнок! І не забудьте викладати витвори своїх малят в Instagram з хештеґом #nutrikids та #happiestfarmonearth

* ДГК – це жирна кислота класу омега-3, яка сприяє підтриманню нормального функціонування мозку. Користь для організму забезпечує споживання 250 мг ДГК на день. Вітамін D необхідний для нормального росту та розвитку кісток у дітей.

Схожа інформація

Зустрічайте Lady Booster

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Знайомтеся – Perfect Harmony

Здоров'я

Далі

Знайомтеся – Mighty Flex

Здоров'я

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію