Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Пийте корисне

Вітаміни та дієтичні добавки

Напій із NUTRILITE Протеїновим порошком.

Вам уже відомо про значення білків для організму. Можливо, ви навіть придбали NUTRILITE™ Протеїновий порошок, щоб збагатити свій раціон. А як ви вживаєте цей продукт? Спробуйте додати його до молока чи іншого напою. Уже куштували? Тоді саме час вдатися до експериментів! Приготуйте «Зелений коктейль». Цей освіжаючий вітамінізований напій — лише один із багатьох рецептів від Amway.

Більше рецептів ви знайдете в наступних випусках Amagram Online у рубриці «Відомості про продукцію».

Білки для всіх

Протеїновий порошок від NUTRILITE дає змогу збільшити надходження білків до організму. А те, що він виготовлений із сої, пшениці й гороху, робить його бездоганним для вегетаріанців, навіть суворих.

Чому нам потрібні білки?

Білки забезпечують виконання багатьох важливих функцій організму. Але вони не накопичуються, тому мають надходити щоденно. Білки сприяють збільшенню й збереженню м’язової маси та підтримують міцність кісток. NUTRILITE Протеїновий порошок — це надійне природне джерело білків.

Рецепт місяця: «Зелений коктейль»

Інгредієнти
1 маленьке зелене яблуко
1 мірна ложечка NUTRILITE™ Протеїнового порошку
400 г винограду
150 г селери з листям
1 ківі
1 лайм

Вичавіть сік лайма. Очистьте яблуко від шкірки, наріжте дрібними шматками, покладіть у блендер або кухонний комбайн і розітріть із соком лайма й 1 мірною ложечкою NUTRILITE™ Протеїнового порошку. Вимийте виноград і селеру; очистьте ківі від шкірки, наріжте селеру й ківі дрібними шматками та вичавіть із них сік, а також вичавіть сік із винограду. Додайте сік усіх інгредієнтів до яблучної м’якоті. Добре розмішайте, вилийте у високу склянку та подавайте на стіл.
Кількість порцій: 1

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію