Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Мінерали в пакетиках-стіках

Вітаміни та дієтичні добавки

Пропонуємо вам ознайомитися з відгуками провідних НПА щодо цих нових продуктів.

Після появи в продажу мінералів у пакетиках-стіках ми отримали багато позитивних відгуків щодо цього продукту. Ці дієтичні добавки з магнієм і цинком зручно демонструвати та використовувати. Це ідеальне джерело мінералів, особливо для людей, які ведуть активний спосіб життя. Amagram Online розпитує провідних НПА в Німеччині, Італії та Польщі про відгуки клієнтів щодо цього продукту, найефективніші методи продажу, а також про те, як продукт впливає на обсяг продажу.

Німеччина


Платиновий НПА-засновник бізнесу, Беттіна Ведемайер-Пуш та Андреас Пуш

Мінерали в пакетиках-стіках — це чудовий продукт для початку розмови та ефективний спосіб зацікавлення клієнтів. Саме тому мінерали важливо вживати в присутності інших людей. Нам подобається ділитися власним досвідом. З вересня минулого року, коли мінерали з’явились у продажу на німецькому ринку, ми отримували лише позитивні відгуки про цей продукт. До того ж клієнти замовляють його повторно. Це не випадково, адже продукт сучасний, має оптимальне співвідношення ціни та якості, простий у використанні та діє одразу. Мінерали в пакетиках-стіках також надають нам змогу розповідати про інші продукти, зміцнювати відносини з клієнтами, а відтак і збільшувати обсяги продажів! Ми дуже задоволені цим продуктом.

Італія


Рубіновий НПА-засновник бізнесу, Лаура Роман та Паоло Маркезан

З вересня, після появи в продажу мінеральних добавок в Італії, ми почали використовувати їх самі. Їх легко демонструвати, і клієнтам подобається зручна упаковка та помітні результати після вживання. Спілкуючись із клієнтами, ми спочатку розпитуємо їх про звичний режим харчування та особливі дієтичні потреби. Ми наголошуємо на тому, що дуже важливо бути здоровими. Це дає змогу розповісти — або повторити розповідь — про продукти NUTRILITE, наприклад Double X™ і Omega 3. З ділової точки зору мінерали в пакетиках-стіках є надзвичайно цікавим продуктом, оскільки вони повністю виправдовують очікування клієнтів та НПА й відповідають їхнім потребам.

Польща


Платиновий НПА-засновник бізнесу, Івона Гоздзілевська та Збігнів Кондракі

Відколи на ринку Польщі з’явилися Мінерали в пакетиках-стіках, ми спостерігаємо значне збільшення обсягу продажу До лінійки NUTRILITE не входила дієтична добавка з цинком, тому пакетики-саше з цинком заповнили продуктову нішу, яка пустувала. Крім того, клієнтам подобається вживати магній як окремий продукт, а діти в захваті від консистенції та смаку. Ми виявили, що найкращий спосіб презентації мінералів — дати їх роздивитися, а потім розповісти про їхні переваги. Щойно ви привернете увагу клієнта, можете починати перехресний продаж, пропонуючи, наприклад, NUTRILITE Double X і NUTRILITE Концентровані фрукти та овочі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію