Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Полюбіть жирні кислоти омега-3

Вітаміни та дієтичні добавки

Дізнайтесь, як жирні кислоти омега-3 можуть допомогти вам покращити життя.

Дієта із суворим обмеженням кількості жирів — єдиний шлях до кращого здоров’я. Як ви гадаєте? Більшість людей погодиться, що необхідно зменшувати кількість жирів у раціоні. Але не всі жири шкідливі. Деякі з них можуть запобігти хворобам, поліпшити самопочуття й допомогти краще засвоювати вітаміни. Ви коли-небудь чули про жирні кислоти омега-3? Це «хороші жири», необхідні для правильного функціонування нашого організму.
Поліненасичені жирні кислоти омега-3 бувають трьох основних типів: Альфа-ліноленова кислота (АЛК), докозагексаенова кислота (ДГК) та ейкозапентаенова кислота (ЕПК).

Якою є роль жирних кислот омега-3?

Вони відіграють важливу роль у підтриманні великої кількості функцій організму. Зокрема, вони сприяють розвитку клітинної мембрани, що в кінцевому результаті зміцнює нашу імунну систему. АЛК бере участь у підтриманні нормального рівня холестерину в крові. ЕПК та ДГК сприяють нормальному функціонуванню серця.

ДГК є таким собі «універсалом». Ця кислота впливає на забезпечення нормального зору та адекватного функціонування мозку.


Збалансоване харчування — основа всього

Чи отримуєте ви достатню кількість «хороших жирів»? Чи збагачуєте свій організм жирними кислотами омега-3? Проаналізуйте свою дієту. Підняти рівень омега-3 легше, ніж здається.
ЕПК та ДГК містяться в риб’ячому жирі. Попри те що ці жирні кислоти можуть вироблятись нашим організмом, рекомендується вживати дві порції жирної риби на тиждень. Спробуйте додати до свого раціону в страви з вугрем, оселедцем, лососем, морським окунем або тунцем. Якщо ви не любите рибу або не можете її придбати, спробуйте вживати натомість продукти з добавками. Так, ДГК додається до деяких сортів апельсинового соку, молока та яєць. Особливо важливим є вибір продуктів із достатньою кількістю АЛК, яка організмом не виробляється. АЛК можна знайти в горіхах, бобових та насінні, а також у різних оліях: льняній, ріпаковій, соєвій, оливковій, із гарбузового насіння та волоських горіхів.
Як бачите, отримувати достатню кількість жирних кислот омега-3 досить легко — варто лише підкоригувати раціон. Однак тим, хто через зайнятість може пропускати сніданки й обіди, свідомо підбирати продукти не завжди просто. Трапляються й інші ситуації, приміром, коли ви виснажені або одужуєте після хвороби. У цей час організм потребує більшої кількості поживних речовин. Саме тоді дієтичні добавки можуть стати альтернативою. NUTRILITE Комплекс Омега-3 допоможе вам отримати відповідну денну норму жирних кислот, які необхідні організму для того, щоб підтримувати загальне добре самопочуття.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію