Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Легкість рухів із NUTRILITE

Вітаміни та дієтичні добавки

Спробуйте нову дієтичну добавку, яка може захистити ваші суглоби та кістки.

У вас виникає відчуття, що ваші суглоби втратили гнучкість? Ви відчуваєте скутість у суглобах після занять спортом? Або, можливо, ви почали помічати, що суглоби «дерев’яніють» після довгого сидіння чи піднімання сходами?

Дискомфорт у суглобах і кістах — це не лише ознаки старіння, з якими доводиться змиритися. Симптоми можуть з’явитися в будь-якому віці — особливо це стосується людей, які регулярно займаються динамічними видами спорту (наприклад, бігом). Однак ви можете захистити свої суглоби й кістки та залишатися в прекрасній формі.

Учені NUTRILITE™ винайшли нову формулу, поєднавши глюкозамін і здавна відому лікарську рослину босвелію. У результаті з’явився продукт NUTRLITE Глюкозамін з екстрактом босвелії*.

Що таке глюкозамін і босвелія?

Глюкозамін — це природна речовина, що входить до складу хрящової тканини. Дієтичні добавки із глюкозаміном, зокрема NUTRILITE Глюкозамін з екстрактом босвелії, виготовляються з хітину, речовини, яка міститься в панцирах креветок та інших ракоподібних.

Іншим основним інгредієнтом є босвелія. Цю рослину здавна використовують в аюрведичній та інших системах народної медицини. Вона покращує стан кісток, суглобів і м’язів, а тому чудово поєднується з глюкозаміном, що відповідає за стан хрящової тканини.

Цей продукт можна вживати дорослим і дітям старше 12 років, а також людям, хворим на цукровий діабет. Не рекомендовано при алергії на молюсків та ракоподібних.

*У продажу восени 2013 року.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію