Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Зосередьтеся на власному здоров’ї

Вітаміни та дієтичні добавки

Підтримайте організм за допомогою дієтичної добавки NUTRILITETM Розторопша плямиста.

Щоб підтримувати хорошу фізичну форму, потрібно постійно стежити за станом зовнішніх і внутрішніх органів. Фізичне здоров’я напряму залежить від різних чинників. Одні стосуються регулярного фізичного навантаження, інші — роботи внутрішніх органів. Так само як регулярні фізичні вправи або тренування допомагають м’язам залишатися в тонусі та забезпечують гнучкість суглобів, збалансована дієта, регулярний прийом вітамінів, мінералів і води підтримують здоров’я внутрішніх органів.

Розторопша плямиста — природний очищувач

Дієтична добавка NUTRILITETM Розторопша плямиста — це унікальна суміш із трьох трав, які завдяки своїм властивостям детоксикації є потужними засобами природного очищення. Вона містить екстракт розторопші, який забезпечує належне функціонування печінки, сприяє травленню та очищує організм. Добавка NUTRILITE Розторопша плямиста також містить куркуму, здатну покращувати роботу печінки.

Ідеальне поєднання

Іншим основним компонентом дієтичної добавки NUTRILITE Розторопша плямиста є корінь кульбаби, який зменшує рівень холестерину в крові та сприяє покращенню роботи шлунково-кишкового тракту завдяки своїм пребіотичним властивостям. Формула NUTRILITE також включає концентрат вишні ацерола та цитрусових біофлавоноїдів — природних джерел вітаміну С, флавоноїдів і рослинних пігментів.


NUTRILITE Розторопша плямиста — це чудове доповнення до вашого раціону та способу життя, оскільки вона містить інгредієнти, які рідко входять до складу традиційних дієт. Цю дієтичну добавку можна вживати дорослим і дітям старшим 12 років, а також людям, хворим на цукровий діабет. Добавка не містить барвників і консервантів.
Щоб вести здоровий спосіб життя, зосередьтеся не лише на харчуванні та фізичній активності, а й на процесах очищення та детоксикації організму.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію