Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Підтримка для кісток

Вітаміни та дієтичні добавки

Потурбуйтеся про стан своїх кісток із новою дієтичною добавкою NUTRILITE Кальцій Магній вітамін D плюс.

Їх дуже легко занедбати, тоді як вони потребують щоденного догляду та захисту. Врешті, вони служитимуть вам усе життя. Що це? Це ваші кістки! Кісткова система людини складається із 206 ідеально дібраних одна до одної кісток. Але скелет існує не лише для підтримки — кісткова тканина також є живою матерією.

Зміцнення для майбутнього

Регулярні фізичні вправи в період між 18 та 30 роками найкраще сприяють зміцненню та підвищенню щільності кісткової тканини. Піша хода, біг і танці корисні не лише для розвитку м’язів, а й для кісток, оскільки передбачають вагові навантаження в більшій мірі, ніж під час плавання чи їзди на велосипеді.

Кістки продовжують розвиватися і після того, як людина дорослішає та досягає свого максимального росту. Відновлення кісткової тканини — неперервний процес нормального росту кісток, у якому важливу роль відіграють кальцій, магній і вітамін D. Дієтична добавка NUTRILITETM Кальцій Магній вітамін D плюс — це чудове джерело кальцію та магнію, що задовольняє потреби вашого організму в цих мікроелементах. В іншому випадку організм забиратиме потрібний йому кальцій із кісток.

Справжній друг

До складу цієї дієтичної добавки входить вітамін D, який допомагає організму засвоювати кальцій. Вітамін D3 виробляється в організмі природним шляхом під впливом сонячного світла, але взимку цього може бути недостатньо. Та навіть теплої пори року надмірний вплив сонячних променів може призвести до нестачі вітаміну D.

Лише натуральні інгредієнти

Для NUTRILITE Кальцій Магній вітамін D плюс ми обрали найбагатше природне джерело кальцію – червоні водорості ряду коралінових, також відомі як кальциновані морські водорості. Головний науковий дослідник Кевін Гелленбек пояснює: «Коралінові водорості – це значний природний запас кальцію, магнію та морських мікроелементів».

Червоні коралінові водорості ростуть в океані біля берегів Ісландії. Із плином часу їхні оболонки піддаються природній кальцинації. Відламані кальциновані частини рослин осідають на дні моря, де ми їх і збираємо.

Хоча ми не замислюємося над цим зараз, підтримка міцності кісток зараз — це значна інвестиція у майбутнє. Дієтична добавка NUTRILITE Кальцій Магній вітамін D плюс розроблена спеціально для підтримки міцності ваших кісток.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію