Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
Жінка на терезах

Крок до ідеальної фігури

Вітаміни та дієтичні добавки

Не зволікайте — починайте вдосконалювати свою фігуру вже сьогодні.

Рішення схуднути, яке приймається на Новий рік, має дещо спільне з дієтою — низьку ефективність. Більшість програм для схуднення накладають безліч обмежень, але не тамують голод і викликають швидку втомлюваність. Через це установки на досягнення мети стають нетривалими.
Але програма bodykey™ від NUTRILITE™ відрізняється від інших програм для схуднення. Вона надзвичайно ефективна та розробляється з урахуванням вашого способу життя й генетичних особливостей.

Ви унікальні!

Не існує двох однакових людей, тому за програмою зниження ваги bodykey від NUTRILITE проводиться детальне наукове дослідження кожного учасника. Генетичний тест визначає, як на ваш організм впливають жири, вуглеводи та фізичне навантаження, враховуючи ваш спосіб життя, фізичну підготовку та режим харчування. На основі цієї інформації наші спеціалісти створюють персоналізований план харчування та фізичних вправ, що відповідає вашій унікальній структурі ДНК, а також вашим потребам і вподобанням.

Легкий успіх

Оскільки програма зниження ваги bodykey повністю підлаштована під ваші особисті потреби, ви із задоволенням вживатимете рекомендовані продукти. І оскільки розклад тренувань розроблено відповідно до вашого рівня фізичної підготовки й уподобань, у вас буде мотивація активно виконувати вправи, щоб досягти мети надовго.
Віддані своїй справі науковці bodykey, спеціалісти зі здорового харчування та спорту завжди дадуть пораду та надихнуть на досягнення цілі. Окрім плану харчування, рецептів і відео із вправами, програма bodykey пропонує спеціальні продукти, які готуються дуже просто та добре смакують. Тож чому б не розпочати просто зараз?


Фото Фрідеріке Фішер «до» та «після».

Реальні результати

Наведені нижче результати одного з учасників програми bodykey Фрідріха Фішера говорять самі за себе.

Вік: 50 років
Кількість тижнів у програмі: 12
Втрата ваги: 7 кг
Зменшення об’єму талії: 15 см

«Найбільше мене надихнуло те, що це проста програма. Я можу їсти все, що захочу, а батончики чудово замінюють солодощі. До того ж позитивні відгуки моїх друзів підтримували мою мотивацію.»

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію