Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Сила гінкго білоба та ДГК

Вітаміни та дієтичні добавки

Зайнятість? Втома? Спробуйте новий продукт від NUTRILITE.

Кожен, хто розривається між роботою та родиною знає, як важко одночасно впоратися з усім. Надмірна зайнятість може спричинити забудькуватість і розумову втому.

Ось чому торгова марка NUTRILITE™ розробила дієтичну добавку NUTRILITE Гінкго білоба плюс ДГК. Вона ідеально підходить для тих, хто має напружений графік роботи. В умовах стресу NUTRILITE Гінкго білоба плюс ДГК забезпечує додаткову підтримку, якої ви так потребуєте..

Крім цього, гінкго білоба може допомогти у разі вікового погіршення пам’яті, захищаючи й покращуючи когнітивну функцію та особисту ефективність людей старшого віку.

Чому саме гінкго білоба?

Дерево гінкго білоба вважається однією з найстаріших рослин на планеті. Протягом століть дерево гінкго активно вирощували та використовували для потреб харчування й медицини, зокрема в Азії. Вважають, що воно допомагає підтримати та покращити когнітивну функцію.

Що таке ДГК?

ДГК, або докозагексаєнова кислота, — необхідна жирна кислота, яка у великій кількості міститься в мозку. Для виробництва цієї дієтичної добавки ДГК виділяється з жиру тунця.

NUTRILITE™ Гінкго білоба плюс ДГК складається з 55 мг сухого листя гінкго білоба та 60 мг ДГК. До складу входить також готу кола — індійська рослина з великою історією традиційного та медичного використання, а також екстракт цитрусових.

Одна капсула два рази на день (бажано під час їжі) рекомендується тим, хто хоче скористатися перевагами екстрактів рослин і натуральних концентратів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію