Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

NUTRILITE Мультикаротин

Вітаміни та дієтичні добавки

Що надає колір фруктам та овочам? Якими є переваги каротину?

Каротиноїди — це одна з найпоширеніших груп природних пігментів. Саме вони відповідають за колір фруктів і овочів. Жовтий і жовтогарячий кольори моркві, абрикосам, гарбузу та батату забезпечує лютеїн, а розкішний зелений колір шпинату та капусті — хлорофіл.

Захист очей

Каротин і лютеїн — два з понад 600 відомих каротиноїдів. Бета-каротин, наприклад, необхідний для здоров’я очей, а вітамін А захищає поверхню ока, рогівку.

Поповнення запасу вітаміну А

NUTRILITE™ Мультикаротин — це дієтична добавка з антиоксидантами та каротиноїдною сумішшю із природних джерел. Її унікальний каротиноїдний комплекс подібний до набору вітамінів у суміші різних фруктів і овочів. Дієтична добавка NUTRILITE Мультикаротин необхідна людям, які не звикли до регулярних прийомів їжі або не вживають достатньо фруктів і овочів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію