Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Фізичні вправи з доктором Куршайдом

Вітаміни та дієтичні добавки

Як порадіти літу і підвищити тонус проблемних зон.

Надворі літо! Попереду — чудовий день, і вам хотілося б погуляти по парку. А як щодо запланованого заняття у спортзалі? Доведеться знову його пропустити… але тільки не вправи! Для здорового самопочуття дуже важливо бути в гарній фізичній формі, тому наш експерт д-р Томас Куршайд пропонує комплекс вправ, які можна виконувати на свіжому повітрі.

Вправа 1: статичні випади

Ця вправа зміцнює м’язи сідниці та стегон спереду. Вихідна позиція: права ступня виступає вперед, ліва — назад, відстань між ними — близько метра.
Початківці: зігніть коліно правої ноги, щоб ліве коліно торкнулося землі.
Середній рівень: перенесіть вагу на праву ногу.

Вправа 2: зміцнення м’язів черевного преса

Ця вправа чудово підтягує м’язи черевного преса. Ляжте на спину та підніміть ліву ногу. Покладіть ліву руку за голову, щоб підтримувати її, піднімаючи корпус. Це допоможе округляти спину та притискати її до землі.
Витягніть праву руку та ліву ногу та потягніться вперед. Повторіть вправу для правої ноги та лівої руки.
Початківці: упродовж перших двох тижнів повторюйте вправу якомога більше разів. Зупиняйтеся, коли відчуєте, що м’язи розігрілися.
Підвищений рівень: повторюйте вправу доти, доки не відчуєте, що черевні м’язи дійсно «розігрілися».

Поради від д-ра Куршайда

Початківцям слід виконувати найлегші вправи протягом перших двох тижнів, перш ніж перейти до наступного рівня.
На підвищеному рівні підготовки слід виконувати найважчі варіації цих вправ по 12 разів або доки не відчуєте, що більше не можете. Для досягнення більшого ефекту потрібно продовжити комплекс вправ для початківців, доки стане сил.
Щоб підтримати нарощування м’язів, через дві години після заняття рекомендуємо вжити 10 грамів протеїну, наприклад 200 мл молока, 100 г йогурту або NUTRILITE™ Протеїновий порошок.
Інші поради від д-ра Куршайда див. у випуску Amagram Offline у розділі «Стиль життя» або в наступному випуску журналу Amagram Online.

Напої

NUTRILITE™ fitH₂O — це низькокалорійний і смачний концентрат напою із низьким вмістом вуглеводів. Комплекс червоного помаранча та вітаміни допомагають забезпечити організм водою та поживними речовинами, водночас надійно захищаючи його від вільних радикалів. Засіб розфасований у маленькі пакетики-стіки, які зручно носити із собою. Їх також можна безкоштовно роздавати, щоб зацікавити нових клієнтів.

NUTRILITE™ fitH₂O підходить для чоловіків і жінок, які ведуть активний спосіб життя, витримують помірні навантаження у спортзалі упродовж години або менше, або для тих, хто дбає про своє здоров’я та прагне уникнути зневоднення.


NUTRILITE™ fitH₂O Концентрат напою зі смаком мандарина
Артикул 103786
NUTRILITE™ fitH₂O Концентрат напою зі смаком персика
Артикул 103787

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію